6 Gün 5 Gece
Süre

ÜZGÜNÜZ, BU TURUMUZDA KONTENJAN BULUNMAMAKTADIR. DİLERSENİZ SAYFAMIZDA BULUNAN DİĞER TURLARIMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Yılbaşında Milano Marsilya Turu; Milano, kuzey İtalya’da bulunan Lombardiya bölgesinde kendi ismini taşıyan Milano ili’nde bulunan bir şehir ve bir komündür. Milano Lombardiya bölgesinin ve Milano ili’nin başkentidir.Marsilya, Fransa’nın güneydoğu’sunda bulunan, Bouches-du-Rhône ilinin ve Provence-Alpes-Côte d’Azur bölgesinin merkez şehridir. 2009 nüfus sayımı’na göre 850.602 nüfusuyla Fransa’nın 2. en büyük kentidir. Tam da bu güzellikleri yaşamanız için Biletiniz.com’un sunmuş olduğu harika Yılbaşında Milano Marsilya Turu sizleri beklemekte. Yılbaşında Milano Marsilya Turu 5 Gece 6 Gün olarak hazırlanmış olup Mline Marsilya  tüm güzelliklerini göreceğiniz şekilkde planlanmıştır.Yılbaşında Milano Marsilya Turu ve detaylar için sayfamızı ziyaret edebilir Yılbaşında Milano Marsilya Turu için rezervasyon işlemi yapabilirsiniz.

Yılbaşında Milano Marsilya Turu;

(Milano Kalesi ‘Castello Sforzesco, 19 YY endüstri devrimine damgasını vurmuş olan ‘Galleria’, Como Gölü & Outlet, Lombardiya bölgesinin buzul gölü Como ve çevresi, Cenova & San Remo,  Cenova liman bölgesi, Sampdoria’nın maçlarını oynadığı Luigi Ferraris Stadı, Piazza de Ferrari, San Lorenzo Katedrali ve Torre Della Lanterna, antik Romalılar tarafından kurulmuş ve İtalyan Riviyerası`nın en büyük turizm merkezlerinden biri olan San Remo,  Nice, Yürüyüş Caddesi La Promenade des Anglais, Nice Limanı, Eski Nice ve dar yaya sokakları, Massena Meydanı, Çiçek Pazarı, Adliye Sarayı ve Jean Medecin Bulvarı , St.Paul de Vence ve Cannes, Fransız Rivierası’nın en ünlü şehirlerinden biri olan bölgede Festival Binası, Croisette Bulvarı ve tarihi sokakları, Monaco / Monte Carlo, Marsilya, St.Tropez & Antibes, Provence-Alpes-Côte d`Azur bölgesindeki Antibes, Pablo Picassonun da eserlerinin sergilendiği Grimaldi Şatosu, Saint-Tropez, 19. yy’den kalma Notre Dame de la Gadre basilikası, Eski Liman ve Marsilya katedrali

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

 • Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul(SAW)- Bergamo (BGY) / Marsilya-Istanbul(SAW) arası ekonomi sınıfı ucak biletleri
 • Havalimanı vergileri
 • 3*otellerde 5 gece kahvaltı dahil konaklamalar
 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 • Şehirler arası transferler
 • Panoramik Milano, Nice ve Marsilya şehir turları
 • Şehir vergileri
 • Profesyonel Turkce rehberlik hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • Vize ucreti
 • Ozel Seyahat sağlık sigortası
 • Yurt dışı cıkış harcı bedeli
 • Her turlu otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 • Opsiyonel turlar
 • Muze ve oren yerleri giriş ucretleri
Yılbaşında Milano Marsilya Turu 6  gün 5 gece gidiş geliş yolu da kapsayacak şekilde siz gezmeyi sevenleri düşünerek planlanmıştır. Gezilecek yerler ve rota zamanı en verimli hale getirecek şekilde 6 güne yayılmıştır.Yılbaşında Milano Marsilya Turu için yapılan tüm hazırlıklar degerli misafirlerimizin en iyi ve en verimli şekilde vakit geçirmelerini amaçlayacak şekilde düzenlenmiş ve misafir talepleri göz önüne alınarak yeni detaylar eklenerekİstanbul çıkışlı olarak düzenlenmeye devam etmektedir.

 

1

1. Gün İstanbul- Bergamo- Milano

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus havayolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 10:00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC 705 sayılı tarifeli seferi ile saat 12.20’de Bergamo’ya uçuş. Yerel saat ile 13:15’de varış ve panoramik Milano şehir turu. Turumuzda şehrin tarihi eserlerinden birisi olan Milano Kalesi ‘Castello Sforzesco’ görülecek ve 19 YY endüstri devrimine damgasını vurmuş olan ‘Galleria’ ziyaret edilecektir. Galleria; Avrupa’nın ilk kapalı alışveriş merkezi olarak da bilinmektedir. Ünlü Fransız mühendis Gustave Eiffel, Paris’teki Eiffel Kulesinin yapımını buradan esinlenmiştir. Gotik sanatının yoğun bir şekilde görülebileceği Duomo, üzerindeki 2000’i aşkın heykelcikten oluşan dış cephesi ile dünyanın en büyük dördüncü kilisesidir. Modanın merkezi olarak bilinen ‘via monte napoleone’ ve ‘via la spiga’ caddelerinde vitrinlerin zenginliğini görebilirsiniz. Şehir turu sonrası otelinize transfer ve geceleme.

2

2. Gün Milano

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizi ekstra olarak düzenlenecek olan Como Gölü & Outlet turuna katılabilirler (50 Euro). Turumuzda Alpler’in eteklerinde uzanan büyüleyici manzarasıyla Lombardiya bölgesinin buzul gölü Como ve çevresini ziyaret ediyoruz. Ardından dünyaca ünlü markaları bulabileceğiniz outlette alışveriş imkanı. Tur sonrası Milano’ya dönüş ve otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

3

3. Gün Milano- Nice

Sabah kahvaltısının ardından Nice’e hareket. Güzergah üzerinde ekstra olarak düzenlenecek Cenova & San Remo turu. (50 Euro). Turumuz Cenova liman bölgesi ile başlıyor. Sampdoria’nın maçlarını oynadığı Luigi Ferraris Stadı, Piazza de Ferrari, San Lorenzo Katedrali ve Torre Della Lanterna görülecek yerler arasındadır. Ardından antik Romalılar tarafından kurulmuş ve İtalyan Riviyerası`nın en büyük turizm merkezlerinden biri olan San Remo’yu gzeiyoruz. Tur ardından Nice’e varış ve panoramik şehir turu. Turumuzda ünlü Yürüyüş Caddesi La Promenade des Anglais, Nice Limanı, Eski Nice ve dar yaya sokakları, Massena Meydanı, Çiçek Pazarı, Adliye Sarayı ve Jean Medecin Bulvarı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer ve dinlenme. Geceleme otelinizde.

4

4. Gün Nice

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan St.Paul de Vence ve Cannes turuna katılabilirler (60 Euro). Turumuzda sanat galerileri ve benzersiz coğrafyası ile St.Paul de Vence gezimizin ilk durağı. Ardından dünyaca ünlü film festivaline ev sahipliği yapan Cannes şehrine gidiyoruz. Fransız Rivierası’nın en ünlü şehirlerinden biri olan bölgede Festival Binası, Croisette Bulvarı ve tarihi sokakları gezdikten sonra otelimize geri dönüyoruz. Akşam ise dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenleceke olan Monaco / Monte Carlo turuna katılabilirler (75 Euro). Turumuzda Vatikan`dan sonra Dünya`daki ikinci küçük bağımsız devlet olan Monako Prensliği ile gösterişli casinoları ve renkli gece hayatıyla Avrupa’nın en ışıltılı noktalarından biri olan Monte Carlo ziyaret edilecektir. Trafiğin durumuna göre, yine dönüş yolu üzerinde değişik manzaralarla seyahat ederek, akşam saatlerinde Nice’e dönülecektir. Geceleme otelimizde.

5

5. Gün Nice- Marsilya

Sabah kahvaltının ardından Nice’ten ayrılıyor ve Marsilya’ya doğru yola çıkıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz güzergah üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan St.Tropez & Antibes (50 Euro) turuna katılabilirler. Provence-Alpes-Côte d`Azur bölgesindeki Antibes` e doğru hareket ediyoruz. Pablo Picassonun da eserlerinin sergilendiği Grimaldi Şatosunu da panoramik olarak görüyoruz. Burada verilen serbest zamanın ardından 1950’lerde Brigitte Bardot’un ‘Ve Tanrı Kadını Yarattı’ filmi ile Avrupa’nın ilgisini üstüne çektikten sonra, sosyetenin göz bebeği olan Saint-Tropez`e hareket ediyoruz. Burada şehir turu yapıyor ve bu ünlü kasabayı keşfetmek için serbest zaman veriyoruz. Ardından varışa istinaden yapılacak panoramik şehir turunda. 19. yy’den kalma Notre Dame de la Gadre basilikası, Eski Liman ve Marsilya katedrali görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer ve dinlenme. Geceleme otelinizde.

6

6. Gün Marsilya- İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak Marsilya havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yollarının PC 404 sayılı tarifeli seferi ile saat 14:35’de İstanbul`a hareket. Yerel saat ile 19:40’de İstanbul`a varış ve turumuzun sonu.

Tur İncelemeleri

Henüz bir inceleme yok.

Değerlendir

Değerlendirme