1 Gece 3 Gün
Süre
13 Ekim-15 Ekim 2017
Tarih

ÜZGÜNÜZ, BU TURUMUZDA KONTENJAN BULUNMAMAKTADIR. DİLERSENİZ SAYFAMIZDA BULUNAN DİĞER TURLARIMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Yedigöller Mudurnu Turu; Gölleri muhteşem güzelliği huzur ve dinginlik veren manzara eşliğinde eşsiz bir seyahat deneyimine katılmaya ve manzara fotoğraflarını canlı canlı yaşamaya ne dersiniz? Biletiniz.com size bu muhteşem manzaraları yaşamayı sunuyor. Biletiniz.com bu doğal güzellikleri  yıllardır ziyaret eden  yerli yabancı tüm turistlerin dikkatine sunmuştur ve bu güzellikleri yaşamak için birden fazla tur düzenlemiştir. İşte bu turlardan bir tanesi de Yedigöller Mudurnu Turu’dur. Yedigöller Mudurnu Turu’nun kalkış moktası Edirne’dir. Bu tur genel itibari ile 3 günlük bir turu kapsar. Bu tur içinde konaklamalar, lüks ulaşım hizmeti, otelde kalınan tüm zamanlar sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olmaktadır. Yedigölle Mudurnu Turu Edirne kalkışlı ve Edirne ve Türkiye’nin her şehrinden katılmak isteyen misafirlerimiz için her detay düşünülerek hazırlanmıştır. Edirne çıkışlı olacak Yedigöller Mudurnu Turu gezisine nelerin dahil olup olmadığını daha ayrıntılı şekilde aşağıda bulabilirsiniz. Bu turumuzun kalkış ve dönüş yeri Edirne olarak düzenlenmektedir.

Yedigöller Mudurnu Turu;

( Batı Karadeniz’in Milli Parkı denildiğinde ilk akla gelen ülkemizin en önemli noktalarından birisi olan, olağanüstü doğasıyla meşhur Yedigöller, Milli parkımızın girişinde bulunan İncegöl ve Sazlıgöl, Nazlıgöl ve Kurugöl, Deringöl, Seringöl, Büyükgöl, Şelaleler ve Yediler Çeşmesi, Abant, Tarihi Yıldırım Beyazıt Külliyesi (Cami/Medrese/Tekke/zaviye/imarethane ve hamamdan oluşuyor) , Kanuni Sultan Süleyman Camii, Armutçular Konağı (panoramik), Keyvanlar Konağı (panoramik) , Demirciler Çarşısı, Sünnet Gölü, Yörenin kaynak suları ile ünlü Çubuk Gölü, Göynük’de; Süleyman Paşa Camii, Akşemsettin Türbesi, Tarihi Saat Kulesi, Taraklı’da; Yunus Paşa Camii, Taraklı yamaç evler, Taraklı Han )

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

Lüks araçlarla ulaşım

Araç içerisinde yapılacak olan ikramlar

1 gece otelde konaklama

Otelde açık büfe kahvaltı

Otelde bir akşam yemeği

Profosyonel rehberlik hizmeti

Zorunlu Seyahat Sigortası

Sınırsız ve güler yüzlü acenta refakati

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Otel dışında alınan eksta yemekler ve ekstra harcamalar

Öğlen yemekleri

Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Kişisel harcamalar (Minibar ve otel içerisinde alınan ekstra yiyecek ve içecekler)

Acenta servislerinde belirtilmemiş tüm servisler

Yedigöller Mudurnu Turu 3 gün gidiş geliş yolu da kapsayacak şekilde siz gezmeyi sevenleri düşünerek planlanmıştır. Gezilecek yerler ve rota zamanı en verimli hale getirecek şekilde 3  güne yayılmıştır. Yedigöller Mudurnu Turu için yapılan tüm hazırlıklar degerli misafirlerimizin en iyi ve en verimli şekilde vakit geçirmelerini amaçlayacak şekilde düzenlenmiş ve misafir talepleri göz önüne alınarak yeni detaylar eklenerek Edirne çıkışlı olarak düzenlenmeye devam etmektedir.

1

1.Gün

Akşam Saat 24:00’da Keşan’da belirlenen yerde toplanmanın ardından hareket ediyoruz.

2

2.Gün

Sabah saatlerinde yolda verilen Kahvaltı Molası (Ekstra) sonrası Batı Karadeniz’in Milli Parkı denildiğinde ilk akla gelen ülkemizin en önemli noktalarından birisi olan, olağanüstü doğasıyla meşhur Yedigöller’e varıyoruz. İlk önce Milli Parkımızın girişinde bulunan İncegöl ve Sazlıgölü ziyaret ediyoruz. Burada bölge coğrafyası ve oluşumdan tutun yaban hayatına kadar birçok konu hakkında rehberimizden  bilgi alıyoruz. Nazlıgöl ve Kurugölü ziyaret ediyoruz. Kısa bir yürüyüş parkuru bizleri bekliyor. Yürümek istemeyen misafirlerimiz ise aracımızla Deringöl, Seringöl, Büyükgöl göllerinin bulunduğu bölgeye gidiyorlar, yürüyüş yapan misafirlerle ise Şelaleler ve Yediler Çeşmesini görüyor ve ardından Yedigöller’ de serbest zaman veriyoruz. Fotoğraf makinemiz ile bu doğa harikasını fotoğraflamak size kalıyor. Yedigöller gezimizin ardından otelimize hareket ediyoruz. Akşam konaklama otelimizde.

3

3.Gün

Sabah otelimizde alınan sabah kahvaltısının ardından Abant’a hareket. Abant varışı takiben rehberimizden alınacak bilgiler sonrası serbest zaman. Serbest zamanda dileyen misafirler buranın keyfini çıkarabilir, Dileyen misafirlerimiz fayton ile gezintiye çıkabilir ve bol bol fotoğraf çekebilirler. Abant gezisi sonrası Mudurnu’ya hareket ediyoruz. Mudurnu’ya varışı takiben; Tarihi Yıldırım Beyazıt Külliyesi (Cami/Medrese/Tekke/zaviye/imarethane ve hamamdan oluşuyor) , Kanuni Sultan Süleyman Camii, Armutçular Konağı (panoramik), Keyvanlar Konağı (panoramik) , Demirciler Çarşısı gezileri sonrası Sünnet Gölü’nü görüyoruz. Sünnet Gölü’nde verilen kısa bir fotoğraf molasının ardından yolumuza devam ediyoruz. Şimdi de sırada yörenin kaynak suları ile ünlü Çubuk Gölü’ne varıyoruz. Verilen kısa bir fotoğraf molası vererek buranın güzelliğini de fotoğraflayarak yolumuza devam ediyor ve Göynük’e ulaşıyoruz. Göynük’de; Süleyman Paşa Camii, Akşemsettin Türbesi’ni ve Tarihi Saat Kulesi’ni ziyaret ediyoruz. Ardından yörenin ünlü atom kuru fasulyelerinin de yer aldığı alışveriş ve yemek molası veriyoruz. Mola sonrası yolumuza devam ediyoruz ve Taraklı’ya ulaşıyoruz. Taraklı’da; Yunus Paşa Camii, Taraklı yamaç evler, Taraklı Han gezileri sonrası dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Dönüş yolumuzda verilen molalar sonrası Keşan’a varıyor ve sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka organizasyonda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Tur İncelemeleri

Henüz bir inceleme yok.

Değerlendir

Değerlendirme