1 Gece 2 Gün
Süre
11 Kasım- 12 Kasım 2017
Tarih

Yedi Göller Göynük Turu; Gölleri, muhteşem güzelliği huzur ve dinginlik veren manzara eşliğinde eşsiz bir seyahat deneyimine katılmaya ve manzara fotoğraflarını canlı canlı yaşamaya ne dersiniz? Biletiniz.com size bu muhteşem manzaraları yaşamayı sunuyor. Biletiniz.com bu doğal güzellikleri  yıllardır ziyaret eden yerli yabancı tüm turistlerin dikkatine sunmuştur ve bu güzellikleri yaşamak için birden fazla tur düzenlemiştir. İşte bu turlardan bir tanesi de Yedigöller Göynük Turu’dur. Yedigöller Göynük Turu’nun kalkış moktası Ankara’dır. Bu tur genel itibari ile 2 günlük bir turu kapsar. Bu tur içinde konaklamalar, lüks ulaşım hizmeti, otelde kalınan tüm zamanlar sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olmaktadır. Yedigöller Göynük Turu Ankara kalkışlı ve Ankara ve Türkiye’nin her şehrinden katılmak isteyen misafirlerimiz için her detay düşünülerek hazırlanmıştır. Ankara çıkışlı olacak Yedigöller Göynük Turu’na nelerin dahil olup olmadığını daha ayrıntılı şekilde aşağıda bulabilirsiniz. Bu turumuzun kalkış ve dönüş yeri Ankara olarak düzenlenmektedir.

Yedigöller Göynük Turu;

YEDİGÖLLER GÖYNÜK TURU ( yüzeysel ve yer altı akışıyla birbirine bağlı kuzeyden güneye doğru sıralanmış 7 adet gölden Yedigöller, Sazlıgöl, İncegöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl, Kurugöl ve Seringöl, Milli Park olan Gölcük, dört mevsim farklı görüntüye sahip manzarasıyla çam ve köknar ağaçlarıyla çevrili göl kenarında yapılan fayton turlarıyla ünlü Abant, Mudurnu, 600 yıldır ayakta kalan Yıldırım Beyazıt Cami ve Hamamı ve tarihi evlerinin görülmesinin ardından Göynük, Fatih Sultan Mehmet’in hocası olan Akşemseddin’in mezarı )

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

Lüks araçlarla ulaşım

Araç içerisinde yapılacak olan ikramlar

1 gece otelde konaklama

Otelde Açık Büfe  Kahvaltı

Otelde bir  akşam yemeği

Profosyonel Rehberlik Hizmeti

Zorunlu Seyahat Sigortası

Sınırsız ve guler yüzlü acenta refakati

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Otel dışında alınan eksta yemekler ve ekstra harcamalar

Öğlen yemekleri

Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Kişisel harcamalar (Minibar ve otel içerisinde alınan ekstra yiyecek ve içecekler)

Acenta servislerinde belirtilmemiş tüm servisler

Yedigöller Göynük turu 2 gün gidiş geliş yolu da kapsayacak şekilde siz gezmeyi sevenleri düşünerek planlanmıştır. Gezilecek yerler ve rota zamanı en verimli hale getirecek şekilde 2 güne yayılmıştır. Yedigöller Göynük turu için yapılan tüm hazırlıklar degerli misafirlerimizin en iyi ve en verimli şekilde vakit geçirmelerini amaçlayacak şekilde düzenlenmiş ve misafir talepleri göz önüne alınarak yeni detaylar eklenerek Ankara çıkışlı olarak düzenlenmeye devam etmektedir.

1

1.Gün Ankara-Yedigöller

Sabah saat 07.30’da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünde, 08.00’da Ümitköy Galleria Avm önünde buluşarak, muhteşem doğa manzarası seyrederek Yedigöller’e hareket ediyoruz. Çok güzel manzaralar eşliğinde Yedigöller’e varıyoruz. Yedigöller yüzeysel ve yer altı akışıyla birbirine bağlı, kuzeyden güneye doğru sıralanmış 7 adet gölden oluşmuştur. Sessiz ve sakin tabiatı, güzel manzaraları, farklı arazi şekilleri, şelaleleri, yürüyüş yolları, çeşitli cins ve türde bitki ve ağaçlarla süslü çevresiyle, mükemmel bir piknik, dinlenme, sakinlik, ferahlık, fotoğraf çekme, spor yapma, kamp çadır kurma yeridir. Çevre turunun ardından açık havada mangal keyfi yapıyoruz. Yemekten sonra Yedigöller’e adını veren 7 gölü; Sazlıgöl, İncegöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl, Kurugöl ve Seringöl’ü görmek için yaklaşık 1,5 saat sürecek bir yürüyüşe çıkıyoruz. Tüm stres ve sıkıntılarınızı atıp adeta doğayla bütünleştiğiniz bu 1,5 saat hiç bitmesin isteyeceksiniz. Belirlediğimiz saatte keyifli anılarımız ve depoladığımız enerji ile Bolu’da bulunan otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde…

2

2.Gün Mudurnu-Ankara

Sabah kahvaltı ardından Türkiye’nin Milli Parkları’ndan olan Gölcük; çevresi 1350 metre, denizden yüksekliği ise 950 metredir. Ayrıca gölün çevresi doğa yürüyüşleri için tercih edilen önemli parkurlardan birisidir. Doğayla iç içe yapılan kısa bir çevre turunun ardından, muhteşem bir başka kaçış noktası olan Abant’a doğru yola çıkıyoruz. Baharda açan nilüfer çiçekleriyle, dört mevsim farklı görüntüye sahip manzarasıyla, çam ve köknar ağaçlarıyla çevrili göl kenarında yapılan fayton turlarıyla ünlü Abant’a varıyoruz. Nasıl vakit geçirmek istediğinize siz karar verin; mevsim durumuna göre seçebileceğiniz pek çok alternatif var. Göl çevresinde tur yapabilirsiniz. Belirlenen saatte Mudurnu’ya hareket. 600 yıldır ayakta kalan Yıldırım Beyazıt Cami ve Hamamı ve tarihi evlerinin görülmesinin ardından Göynük’e hareket. Öğle yemeğinin ardından, Fatih Sultan Mehmet’in hocası olan Akşemseddin’in mezarını ziyaret ediyor tarihi evlerin arasında yürüyüş yapıyoruz. Göynük manzarasının seyrinden sonra Ankara’ya hareket. Gerekli molalar verilerek Ankara’ya dönüş.

İki Kişilik Odada Kişibaşı 330 TL
Odada Üçüncü Kişi 300 TL
Tek Kişilik Oda 380 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti 200 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti 280 TL
0-3 Yaş Çocuk Ücretsiz
Göller Harikası Abant Turu

Tur İncelemeleri

Henüz bir inceleme yok.

Değerlendir

Değerlendirme