1 Gün
Süre

ÜZGÜNÜZ, BU TURUMUZDA KONTENJAN BULUNMAMAKTADIR. DİLERSENİZ SAYFAMIZDA BULUNAN DİĞER TURLARIMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Tunceli Harput Turu; Munzur Çayı o muhteşem sakinlik veren görüntüsü sizleri alıp düşüncelerin en derinine götüren asil doğal güzelik. Yeşili ile sizleri kendine hayran bırakan defalarca gelip görmek isteyeceğiniz doğa harikası manzara ve görsel şölen. Tunceli ve Elazığ’ın sahip olduğu doğal güzellik yıllardır yerli yabancı tüm turistlerin ilgisini çekmektedir ve bu güzellikleri görmek ve yaşamak için turlar düzenlenmektedir. Bunlardan biri de Diyarbakır çıkışlı Tunceli Harput Turu’dur. Tunceli Harput Turu genel itibari ile 1 günlük bir turu kapsar. Bu tur içinde konaklamalar, lüks ulaşım hizmeti, otelde kalınan tüm zamanlar sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olmaktadır. Tunceli Harput Turu İzmir kalkışlı ve Diyarbakır ve Türkiye’nin her şehrinden katılmak isteyen misafirlerimiz için her detay düşünülerek hazırlanmıştır. Diyarbakır çıkışlı olacak Tunceli Harput Tur gezisine nelerin dahil olup olmadığını daha ayrıntılı şekilde aşağıda bulabilirsiniz. Bu turumuzun kalkış ve dönüş yeri Diyarbakır olarak belirlenmiştir.

Tunceli Harput Turu;

( Tunceli Merkez Şehir Turu, Pir Sultan Abdal Cem Evi, Seyit Rıza Heykeli ve Meydanı, Mavi Köprü, Ovacık, Munzur Vadisi, Munzur Suyunun Çıktığı Gözeler, Elazığ Harput Kalesi, Minaresi yamuk olan tarihi Ulu Cami, Şefik Gül Kültür Evi, Mansur Baba, Naaşı yıllardır bozulmayan Arap Baba Türbesi, Balakgazi, Hürrem Sultan Konağı, Tarihi Sahra Hatun Cami)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

Lüks araçlarla ulaşım

Sabah kahvaltısı

Öğlen yemeği

Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Araç içerisinde yapılacak olan ikramlar

Profosyonel rehberlik hizmeti

Zorunlu Seyahat Sigortası

Sınırsız ve güler yüzlü acenta refakati

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Tur dışında alınan eksta yemekler ve ekstra harcamalar

Tur boyunca alınan öğlen yemekleri

İlk gün yolda alınacak olan sabah kahvaltısı

Kişisel harcamalar (Minibar ve otel içerisinde alınan ekstra yiyecek ve içecekler)

Acenta servislerinde belirtilmemiş tüm servisler

Tunceli Harput Turu 1 gün gidiş geliş yolu da kapsayacak şekilde siz gezmeyi sevenleri düşünerek planlanmıştır. Gezilecek yerler ve rota zamanı en verimli hale getirecek şekilde 1 güne yayılmıştır. Tunceli Harput Turu için yapılan tüm hazırlıklar degerli misafirlerimizin en iyi ve en verimli şekilde vakit geçirmelerini amaçlayacak şekilde düzenlenmiş ve misafir talepleri göz önüne alınarak yeni detaylar eklenerek Diyarbakır çıkışlı olarak düzenlenmeye devam etmektedir.

 

 

 

1

1.Gün Diyarbakır-Tunceli-Elazığ-Diyarbakır

Tunceli Merkez Şehir Turu, Pir Sultan Abdal Cem Evi, Seyit Rıza Heykeli ve Meydanı, Mavi Köprü, Ovacık, Munzur Vadisi, Munzur Suyunun Çıktığı Gözeler, Elazığ Harput Kalesi, Minaresi yamuk olan tarihi Ulu Cami, Şefik Gül Kültür Evi, Mansur Baba, Naaşı yıllardır bozulmayan Arap Baba Türbesi, Balakgazi, Hürrem Sultan Konağı, Tarihi Sahra Hatun Cami ve sonrasında Diyarbakır’a dönülecektir.

Tur İncelemeleri

Henüz bir inceleme yok.

Değerlendir

Değerlendirme