2 Gece 5 Gün
Süre
23 Kasım-27 Kasım 2017
Tarih

Mersin-Tarsus-Adana-Hatay Turu;Mersin, Tarsus, Adana, Hatay sahip olduğu kültürel ve tarihi zenginlikleri ile oluşan bu doğal güzellik yıllardır yerli yabancı tüm turistlerin ilgisini çekmektedir ve bu güzellikleri görmek ve yaşamak için turlar düzenlenmektedir.Bunlardan biri de Trabzon çıkışlı Mersin, Tarsus, Adana,Hatay Turu’dur. Mersin, Tarsus, Adana,Hatay Turu genel itibari le 5  günlük bir turu kapsar.Bu tur içinde konaklamalar, lüks ulaşım hizmeti, otelde kalınan tüm zamanlar sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olmaktadır. Mersin, Tarsus, Adana,Hatay Turu Trabzon kalkışlı ve Trabzon ve Türkiye’nin her şehrinden katılmak isteyen misafirlerimiz için her detay düşünülerek hazırlanmıştır. Trabzon çıkışlı olacak Mersin, Tarsus, Adana,Hatay Tur gezisine nelerin dahil olup olmadığını daha ayrıntılı şekilde aşağıda bulabilirsiniz. Bu turumuzun kalkış ve dönüş yeri Trabzon olarak düzenlenmektedir.

Mersin, Tarsus, Adana, Hatay Turu;

(Kız Kalesi, Kanlı Divane, Cennet ve Cehennem Mağaraları, Esabı Keyf Mağara ve Kleopatra Kapısı, Tarsus Şelalesi, Adana Portakal Çiçeği Festivali, Şehrin eski merkezi, Sabancı Merkez Camii, Roma Taş Köprü, Arkeoloji Müzesi (Mozaikler), St. Pier Kilisesi, Harbiye Şelaleleri)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

Ulaşım
2 Gece Konaklama
2 Sabah Kahvaltısı
2 Akşam Yemeği
Rehberlik Hizmetleri
Zorunlu Seyahat Sigortası
Milli Park Alanlarına Giriş Ücreti

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Müze ve Ören yeri girişleri

Öğle Yemekleri

Ekstra Turlar

Otel dışında alınan eksta yemekler

Ekstra harcamalar

Kişisel harcamalar (Minibar ve otel içerisinde alınan ekstra yiyecek ve içecekler)

Acenta servislerinde belirtilmemiş tüm servisler

Trabzon kalkışlı Mersin, Tarsus, Adana, Hatay Turu 5 gün gidiş geliş yolu da kapsayacak şekilde siz gezmeyi sevenleri düşünerek planlanmıştır. Gezilecek yerler ve rota zamanı en verimli hale getirecek şekilde 5 güne yayılmıştır. Mersin, Tarsus, Adana,Hatay Turu Trabzon kalkışlı Mersin, Tarsus, Adana,Hatay Turu için yapılan tüm hazırlıklar değerli misafirlerimizin en iyi ve en verimli şekilde vakit geçirmelerini amaçlayacak şekilde düzenlenmiş ve misafir talepleri göz önüne alınarak yeni detaylar eklenerek Trabzon çıkışlı olarak düzenlenmeye devam etmektedir. Sizlerde biletiniz.com’un düzeblemiş olduğu yurt içi,yurt dışı,gemi,kıbrıs,ve hac umre turları için sayfamızı ziyaret edebilir seyahat planlarınız için satış danışmanlarımızı arayıp seyahatinizi güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hayat ettiğiniz tüm seyahat planlarınız için Biletiniz.com sizlere her şehirden kalkışlı turlara katılma imkanı sunuyor.Bulunduğunuz her şehirden biletiniz.com turlarına dahil olabilir seyahat işlemleriniz için seyahat danışmanlarımızla iletişime geçebilir seyahat planlarınızı düzenleyebilir katılmak istediğiniz tur için işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mersin: Kız Kalesi, Kanlı Divane, Cennet ve Cehennem Mağaraları.

Adana – Tarsus: Esabı Keyf Mağara ve Kleopatra Kapısı, Tarsus Şelalesi, Adana Portakal Çiçeği Festival yürüyüşüne katılıyoruz.

Adana: Şehrin eski merkezi, Sabancı Merkez Camii, Roma Taş Köprü.

Hatay: Arkeoloji Müzesi (Mozaikler), St. Pier Kilisesi, Harbiye Şelaleleri

Tur İncelemeleri

Henüz bir inceleme yok.

Değerlendir

Değerlendirme