3 Gece 4 Gün
Süre
2 Mart-5 Mart 2018
Tarih

Londra Turu; Londra, İngiltere’nin ve Birleşik Krallık’ların başkentidir. 0 derece meridyeninin geçtiği Greenwich kasabası Londra yakınlarındadır. Londra dünyanın en önemli iş ve finans merkezlerinden biridir.Şehrin ticaret merkezi Newyork’tan sonra dünyanın ikinci büyük iş merkezidir. İngiltere bankası, borsalar, Büyük Britanya bankaları, yabancı bankalar, denizcilik sigortaları, yatırım şirketleri, simsarlık, danışmanlık, ithalat ve ihracat şirketleri, altın piyasası, kürk ve çay piyasaları, gemi ve uçak kiralama şirketleri vs. ticari ve mali birçok büro şehrin merkezinde toplanmıştır. Londra ayrıca, tiyatroları, müzeleri, konser salonları, üniversiteleri, BBC, sinema ve ses kayıt stüdyoları, büyük spor sahaları (Wembley, Wimbledon, Twickenham) ile bir kültür ve spor merkezidir. Tam da bu güzellikleri yaşamanız için Biletiniz.com’un sunmuş olduğu harika Londra Turu sizleri beklemekte. Londra Turu3 Gece 4 Gün olarak hazırlanmış olup Londra tüm güzelliklerini göreceğiniz şekilkde planlanmıştır.Londra Turu ve detaylar için sayfamızı ziyaret edebilir Londra Turu için rezervasyon işlemi yapabilirsiniz.

Londra Turu;

(Parlemento Binası, BIG BEN Saat Kulesi, Westminister Köprüsü ve Manastırı, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Hyde Park, Buckingham Sarayı, Thames Nehri, Meydanı,Dünyanın en büyük dönme dolaplarından biri olan London Eye,Madame Tussauds Müzesi,dünyanın en büyük ve en eski kalesidir. Yaklaşık 1000 yıldır İngiliz kraliyet ailesinin bazı özel dönemlerde ikamet ettiği bir yer olan Windsor Kalesi,dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere ev sahipliği yapması nedeniyle, kozmopolit yapıya sahip bir öğrenci şehri Oxford)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

 • Oda Kahvaltı Konaklama
 • Uçuşlar
 • Havalimanı Vergileri
 • Türkçe Bilen Asistan Eşliğinde Havalimanı > Otel > Havalimanı Transferleri
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 • Türkçe Rehber Eşliğinde Panoramik Şehir Turu

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • Tur esnasında katılım gösteceğiniz tüm ekstra gezileriniz
 • 15 TL tutarındaki yurt dışı çıkış harcınız
 • Ücretli olması halinde, uçuş sırasındaki tüm catering hizmetleri
 • Tüm kişisel harcamalarınız
 • Otellerin uyguladığı günlük şehir vergileri (city tax)
 Londra Turu 4  gün 3 gece gidiş geliş yolu da kapsayacak şekilde siz gezmeyi sevenleri düşünerek planlanmıştır. Gezilecek yerler ve rota zamanı en verimli hale getirecek şekilde 4 güne yayılmıştır.Londra Turu için yapılan tüm hazırlıklar degerli misafirlerimizin en iyi ve en verimli şekilde vakit geçirmelerini amaçlayacak şekilde düzenlenmiş ve misafir talepleri göz önüne alınarak yeni detaylar eklenerekİstanbul çıkışlı olarak düzenlenmeye devam etmektedir.

 

1

1.Gün İstanbul-Londra

Ortalama uçuş süreniz 4 saat. Sadece üç saatlik bir saat farkı olduğundan, uçaktan iner inmez tatilinize başlamaya hazırsınız. Havalimanında sizleri karşılayan yetkililerimiz, otelinize kadar sizlere eşlik ediyor. Odanıza yerleştikten sonra, bu büyüleyici şehri keşfetmeye başlayabilirsiniz.
Paris’ten sonra en çok ziyaret edilen ikinci Avrupa şehri olan Londra, parklarının ve yürüyüş rotalarının güzelliği ile biliniyor. Bu nedenle ilk gününüzü serbestçe dolaşarak ve şehri tanıyarak geçirmenizi tavsiye ediyoruz. Yürüyüşünüz sırasında Londra Köprüsü ve Big Ben Saat Kulesi gibi dünyaca meşhur yerleri ziyaret etmeyi unutmayın! Londra Köprüsü’nün ucundaki Borough Market’te yürüyüşünüzü sonlandırabilir, yöresel ürün ve lezzetleri satın alabilirsiniz.

2

2.Gün Londra

İkinci günü müze ve tiyatro ziyaretlerine ayırmanızı tavsiye ederiz. Londra turu içerisinde, Tate Modern Müzesi ve Shakespeare’s Globe Tiyatro Binası önemli bir yer tutuyor. İlki içerisinde Gauguin, Picasso, Monet ve Dali gibi dünya sanatına çok fazla şey armağan eden sanatçıların eserlerini inceleyebilirsiniz. Tiyatro binasının tarihi ise 1599 yılına dek dayanıyor ve Shakespeare eserlerinin Avrupa’da ilk defa sergilendiği yerlerden biri olmasıyla biliniyor. Gününüzü Baker Street üzerinde yapacağınız bir yürüyüşle sonlandırın. 221 numaraya geldiğinizde ne yapacağınızı biliyorsunuz – Sherlock Holmes’a el sallayın!
3

3.Gün Londra

Londra turu için üçüncü gününüzü daha “modern eserlerle” geçirebilirsiniz. London Eye, London Dungeon ve Lonfon Aquarium ziyaret etmenizi tavsiye ettiğimiz üç temel lokasyon. London Eye zaten ilk günden beri dikkatinizi çekmiştir, şehri kademe kademe izleyebileceğiniz devasa bir dönme dolaba benziyor. London Dungeon, sizi Ortaçağ zindanlarında ürpertici bir yolculuğa çıkartırken, London Aquarium da deniz canlılarını yakından tanımanızı sağlıyor. Günü tamamlarken, bir pub’a uğrayıp siyah bira denemeyi unutmayın.
4

4.Gün Londra-İstanbul

Londra turu için dördüncü güne, meşhur Londra metrosunu kullanarak devam edebilirsiniz. Bu sayede, ulaşabileceğiniz alan sayısı da artacaktır. Tower of London, Tower Bridge, City Hall ve Westminister Abbey, görmenizi tavsiye ettiğimiz yerler. Günü tamamlamadan önce, Harrods mağazasında alışveriş ve Notting Hill mahallesinde bir yürüyüş yapabilirsiniz. Aynı adlı, ünlü bir romantik komedi filmine de konu olan bu mahalle, oldukça keyifli (ve romantik) bir zaman geçirmenizi sağlıyor.

Tur İncelemeleri

Henüz bir inceleme yok.

Değerlendir

Değerlendirme