3 Gece 4 Gün
Süre

ÜZGÜNÜZ, BU TURUMUZDA KONTENJAN BULUNMAMAKTADIR. DİLERSENİZ SAYFAMIZDA BULUNAN DİĞER TURLARIMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Lviv ,Lviv ya da İlbav, Ukrayna’nın batısında yer alan şehirdir. 860.000 kişilik nüfusunun %88’i Ukraynalı, %8’i Rus, %1’i de Polonyalıdır. Günde yaklaşık 200.000 kişi şehre giriş yapar. Ukrayna’nın nüfus açısından 7. büyük şehridir.Hayat dolu genç bir şehir, güvenilir, özgür ve büyüleyicidir. Hiç uyumayan bir şehir. Lezzet, arzu ve zevk dolu. Hayatınızda en az bir kere ziyaret etmeniz gereken bir şehir.Liviv köklü bir geçmişi olan, kalabalık, büyüleyici, güzel, kozmopolit, canlı, mütevazı fakat aynı zamanda da bir krallık şehridir.Sahip olunan bu güzellikleri görmek için düzenlenen binlerce tur vardır.Lviv Turu 3 Gece 4 Gün olarak hazırlanmış olup Lvivin tüm güzelliklerini göreceğiniz şekilkde planlanmıştır.Lviv Turu ve detaylar için sayfamızı ziyaret edebilir Lviv Turu için rezervasyon işlemi yapabilirsiniz.Lviv Turu ve daha fazla tur fırsatı için lütfen sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Lviv Turu;

(II. Dünya savaşında zarar görmemiş ender şehirlerinden biri olanUNESCO listesindeki şehirlerden biridir. Yüz yıldan fazla süre Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun yönetiminde kalan Lviv,Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Svobada Meydanı, en eski katedral ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı,Degustasyonlu Bira Fabrikası ve Lychakiv mezarlığı turu,2. Dünya savaşında hayatını kaybetmiş Polonyalı ve Sovyet askerlerin anıtları,Eczacılık müzesi, Çikolata Fabrikası ve Arsenal turu, Lviv’de yüzlerce yıl boyunca farklı görüşlerden siyasi mahkumların hapsedildiği meşhur zindanları)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

 • Turk Havayolları ile IST – LWO / LWO – IST parkurunda ekonomi sınıfı ucuşlar,
 • Havalimanı vergileri,
 • 3 gece oda + kahvaltı konaklama,
 • Lviv de yapılacak olan şehir tanıtım turu,
 • Havalimanı – otel – havalimanı transferleri,
 • Otel vergileri
 • Turkce rehberlik hizmetleri

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • Yurtdışı cıkış fonu
 • Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar
 • Şofor ve rehber bahşişleri
 • Seyahat Sigortası

LvivTuru 4  gün 3 gece gidiş geliş yolu da kapsayacak şekilde siz gezmeyi sevenleri düşünerek planlanmıştır. Gezilecek yerler ve rota zamanı en verimli hale getirecek şekilde 4 güne yayılmıştır. Lviv Turu için yapılan tüm hazırlıklar degerli misafirlerimizin en iyi ve en verimli şekilde vakit geçirmelerini amaçlayacak şekilde düzenlenmiş ve misafir talepleri göz önüne alınarak yeni detaylar eklenerekİstanbul çıkışlı olarak düzenlenmeye devam etmektedir.

1

1.Gün İstanbul-Lviv

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Exp-Ert kontuarında saat 10:00’da buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Türk Havayolları ile 15:50’de Lviv’e hareket. 17:50’de varışımızı takiben şehir turumuz için bizi bekleyen özel otobüsümüz ile yola çıkıyoruz. Yürüyerek yapılacak olan turumuzda II. Dünya savaşında zarar görmemiş ender şehirlerinden biri olan Lviv, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO listesindeki şehirlerden biridir. Yüz yıldan fazla süre Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun yönetiminde kalan Lviv, o dönemde yapılmış ve bugün hemen hemen tamamı korunmuş olan binalarıyla, şirin bir Orta Avrupa şehridir. Rus yönetiminde hemen hiç kalmamış olan bu şehir, Ukrayna’nın bambaşka bir yüzünü oluşturur. Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Svobada Meydanı, en eski katedral ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından otele transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

2

2.Gün

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Degustasyonlu Bira Fabrikası ve Lychakiv mezarlığı turuna katılabilirler.(30 Eur) Avrupanın farklı yerlerinde alınmış pek çok teknik ile üretime devam eden bu fabrika çok özel biralar üretmektedir. Bu biralardan tatma fırsatı bulacağımız turumuzun ardından Lviv’in ünlü Lychakiv Mezarlığına geçiyoruz. Bu mistik ve etkileyici turumuzda 2. Dünya savaşında hayatını kaybetmiş Polonyalı ve Sovyet askerlerin anıtlarını göreceğiz. Dönemin ünlü sanatçılarının anıtlarının da bulunduğu bu mezarlık adeta bir açık hava müzesidir. Turumuzun ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Ukrayna kültürünü keşfetmeye devam edebilir dileyen misafirlerimiz ise eğlenceye Lviv’in en eğlenceli mekanlarında güne devam edebilirler. Geceleme otelimizde.

3

3.Gün Lviv

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Eczacılık müzesi, Çikolata Fabrikası ve Arsenal turuna katılabilirler(30 Eur). Yüzlerce yıl önce insanların hastalılarına nasıl şifa bulunduğunun gösterildiği Eczacılık Müzesi’ni, çikolataları dünyaca ünlü olan Lviv’de çikolataların üretiminin ziyaretçilere gösterildiği Çikolata Fabrikası’nı ve Lviv’de yüzlerce yıl boyunca farklı görüşlerden siyasi mahkumların hapsedildiği meşhur zindanları ziyaret edecek ve şehrin keşfedilmeyi bekleyen güzelliklerini, rehberlerimiz eşliğinde keşfedip bu eşsiz Orta Avrupa şehrinin tadını çıkartacağız. Turumuzun ardından otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek Ukrayna Gecesi Turu’na katılabilirler.(45 Eur) Gecede Ukrayna yerel halk müzikleri eşliğinde Ukrayna mutfağının leziz yemeklerinden tatma imkanı bulacağız. Yemek sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

4

4.Gün Lviv-İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Saat 16:15’te Lviv Havalimanı’na transfer. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinden ardından 18:45’te Türk Havayolları ile İstanbul’a hareket. 20:50’de İstanbul’a varış. Turumuzun sonu. Eve hoşgeldiniz!

Tur İncelemeleri

Henüz bir inceleme yok.

Değerlendir

Değerlendirme