1 Gece 2 Gün
Süre

ÜZGÜNÜZ, BU TURUMUZDA KONTENJAN BULUNMAMAKTADIR. DİLERSENİZ SAYFAMIZDA BULUNAN DİĞER TURLARIMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Konya Kapadokya Turu; Konya ve Kapadokya bulundukları konum ve sahip oldukları tarihi kültürel ve doğal güzellikleri ile seyahat gezginlerini  her defasında büyülemeyi başaran iki şehirdir. Kapodakya Peri bacaları ile Konya Mevlana ile bilinir. Konya ve Kapaodokya’nın sahip olduğu bu güzellikleri görmek için her yıl yüzlerece gezgin için turlar düzenlenmektedir. Bu turlardan biri de Aydın çıkışlı Konya Kapadokya Turu’dur. Konya Kapadokya Turu genel itibari le 2 günlük bir turu kapsar. Bu tur içinde konaklamalar, lüks ulaşım hizmeti, otelde kalınan tüm zamanlar sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olmaktadır. Konya Kapadokya Turu Aydın kalkışlı ve Türkiye’nin her şehrinden katılmak isteyen misafirlerimiz için her detay düşünülerek hazırlanmıştır. Aydın çıkışlı olacak tur gezisine nelerin dahil olup olmadığını daha ayrıntılı şekilde aşağıda bulabilirsiniz. Bu turumuzun kalkış ve dönüş yeri Aydın olarak düzenlenmektedir.

Konya Kapadokya Turu;

Konya ( 80.000 Devri Alem Parkı, birçok filme ev sahipliği yapmış Sille Köyü, Hz.Mevlana’nın Kabri ve Müzesi, İstiklal Şehitliği, Mevlana Hz.’lerinin hocası Şems-i TebriziTürbesi, Aladdin Tepesi, Alaadin Cami, Sultanlar Türbesi, İnce Minareli Medrese )

NEVŞEHİR ( Uç Hisar Kalesi, Esentepe, Göreme Açık Hava Müzesi, Avanos Çanak Çömlek Atölyeleri, Paşabağları, Devrent (Hayal) Vadisi, Üç Güzeller, Kaymaklı Yer Altı Şehri, Ihlara Vadisi )

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

Lüks araçlarla ulaşım

Araç içerisinde yapılacak olan ikramlar

1 gece otelde konaklama

Otelde Açık Büfe  Kahvaltı

Otelde bir  akşam yemeği

Profosyonel rehberlik hizmeti

Zorunlu Seyahat Sigortası

Sınırsız ve guler yüzlü acenta refakati

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Otel dışında alınan eksta yemekler ve ekstra harcamalar

Öğlen yemekleri

Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Kişisel harcamalar (Minibar ve otel içerisinde alınan ekstra yiyecek ve içecekler)

Acenta servislerinde belirtilmemiş tüm servisler

Konya Kapadokya Turu 2 gün gidiş geliş yolu da kapsayacak şekilde siz gezmeyi sevenleri düşünerek planlanmıştır. Gezilecek yerler ve rota zamanı en verimli hale getirecek şekilde 2 güne yayılmıştır. Konya Kapadokya Turu için yapılan tüm hazırlıklar değerli misafirlerimizin en iyi ve en verimli şekilde vakit geçirmelerini amaçlayacak şekilde düzenlenmiş ve misafir talepleri göz önüne alınarak yeni detaylar eklenerek Aydın çıkışlı olarakbelirli tarihlerde düzenlenmeye devam etmektedir.

 

1

1.Gün Aydın-Nevşehir

Saat 19:45 Aydın 20:30’da Nazilli’den siz değerli misafirlerimizi alıp Nevşehir’e doğru yola çıkıyoruz. Kahvaltı sonrası rehber eşliğinde Kapadokya gezimize başlıyoruz. İlk durağımız Uç Hisar Kalesi, Esentepede fotoğraf molası, Göreme açık hava müzesi ve ardından öğle yemeği, yemek sonrası Avanos çanak çömlek atölyeleri, Paşabağları, Devrent (Hayal) Vadisi ,Üç Güzeller, Kaymaklı Yer Altı Şehri ve akşama otele dönüş.

2

2.Gün Konya-Aydın

Sabah kahvaltısının ardından Ihlara Bölgesi’ne varıyoruz sonrasında Konya’ya doğru yola çıkıp Meram Bağları’nda öğle yemeği molası veriyouz. Sonra 80.000 de Devri Alem Pakı’na gidiyoruz. Birçok filme ev sahipliği yapmış Sille Köyü’ne varıyoruz. Hz.Mevlana’nın kabri ve müzesini ardından Mevlana’nın hocası Şems-i Türbesi ve Alaadin Tepesi, Camisi ve Sultanlar Camisi, İnce Minareli Medrese ile Konya’ya veda ederek dönüş yolculuğuna başlıyoruz.

Kapadokya Turu

Tur İncelemeleri

Henüz bir inceleme yok.

Değerlendir

Değerlendirme