2 Gece 3 Gün
Süre

ÜZGÜNÜZ, BU TURUMUZDA KONTENJAN BULUNMAMAKTADIR. DİLERSENİZ SAYFAMIZDA BULUNAN DİĞER TURLARIMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Kıbrıs Turu; Kıbrıs Cumhuriyeti, Kıbrıs Adası’nda Türkiye, Birleşik Krallık ve Yunanistan’ın garantörlüğü altında Türk ve Rum ortaklığında kurulan fiilî olarak adanın güneyini yöneten devlet. Kıbrıs, doğaseverler için vazgeçilmez bir yerdir. Pek çok arazi ve küçük alanlar bulunur. Bu alanlarda ormanlıklar, sahiller ve sivri kayalarla, açık alanlar bulunmaktadır. Bahar aylarında bu ada tam bir renk alevi içinde olur. Yol kenarları ve etraf çiçeklerle dolar. Etrafı çok güzel yürüyüş alanlarıyla çevrilidir. Bu alanlar, dağlara kadar uzanır. Burada yürüdüğünüz takdirde, mısır nişastası ve pek çok vahşi çiçeklerle karşılaşırsınız. Yürüyüşçüler ve bisikletçiler için, 5 ve 20 km. arasında, pek çok alan bulunmaktadır. Burada gezi gruplarına katılmanız mümkündür. Kuzey Kıbns’ta 1600 farklı bitki içinde 30 farklı orkide bulunmaktadır. Esentepe yakınlarındaki, Alevkayası ve Herbarium ormanı saat 08.00’dan 16.00’a kadar açıktır. Burası, gezilesi çok güzel ve olağanüstü güzellikleri barındıran bir yer ve orkidelerin çoğunlukla bulunduğu bir mekandır. Çiçeklerle birlikte, kelebeklerde kendilerini gösterirler. Siz yürüdükçe, onlarında size eşlik ederek, uçuştuklarını fark edersiniz. 52 farklı tipte 5’i epidemik olmak üzere, Kuzey Kıbrıs’ta bulunurlar.

Ve bununla birlikte bölge ile ilgili yüzlerce tur düzenlenmeye başlamıştır.Bunlardan bir taneside Gaziantep çıkışlı Kıbrıs Turu’dur. Gaziantep çıkışlı Kıbrıs Turu genel itibari ile 2 gece 3 günlük bir turu kapsar. Bu tur içinde konaklamalar, lüks ulaşım hizmeti, otelde kalınan tüm zamanlar sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olmaktadır. Kıbrıs Turu Gaziantep kalkışlı ve Gaziantep ve Türkiye’nin her şehrinden katılmak isteyen misafirlerimiz için her detay düşünülerek hazırlanmıştır. Gaziantep çıkışlı olacak tur gezisine nelerin dahil olup olmadığını daha ayrıntılı şekilde aşağıda bulabilirsiniz. Bu turumuzun kalkış ve dönüş yeri Gaziantep olarak düzenlenmektedir.

Kıbrıs Turu;

( Boğaz şehitliği, Barbarlık Müzesi, Yeşil hat ve Büyük Han(panoramik), Saint Barnabas Kilisesi, Kapalı Maraş Bölgesi (panoramik), Lala Mustafa Paşa Cami, Namık Kemal Zindanı, Mağosa Merkez, Girne, Girne Kalesi, Bella Pais, Karaoğlanoğlu Şehitliği (panoramik) , Mavi Köşk )

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

 • Ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak biletleri
 • Kıbrıs otel ve havalimanı transferleri
 • Gaziantep havalimanı transferleri
 • 2 Gece 5 Yıldızlı Otelde Konaklama
 • 2 Sabah Kahvaltısı (Otelde)
 • 2 Akşam Yemeği (Otelde. Meşrubatlar extra)
 • 2 Gün Kıbrıs gezisi
 • Profesyonel rehberlik hizmeti
 • Türsab Seyahat Sigortası

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • Programda belirtilmeyen tüm yemekler
 • Kişisel Harcamalar
 • Müze ören yeri giriş ücretleri

Kıbrıs Turu 3 gün 2 gece  gidiş geliş yolu da kapsayacak şekilde siz gezmeyi sevenleri düşünerek planlanmıştır. Gezilecek yerler ve rota zamanı en verimli hale getirecek şekilde 3 güne yayılmıştır. Kıbrıs Turu için yapılan tüm hazırlıklar degerli misafirlerimizin en iyi ve en verimli şekilde vakit geçirmelerini amaçlayacak şekilde düzenlenmiş ve misafir talepleri göz önüne alınarak yeni detaylar eklenerek Gaziantep çıkışlı olarak düzenlenmeye devam etmektedir.

1

1.Gün

Sevgili Misafirlerimiz Cuma günü 16.00 Emek Celal Doğan parkında buluşma. Gaziantep Havalimanına hareket. Check in ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının 18.25 uçuşu ile Kıbrıs Ercan Havalimanına uçuş. 19.25 de Ercan Havalimanı’nda bizleri bekleyen aracımızla otelimize transfer. Otelde odalarımıza yerleştikten sonra serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2

2.Gün

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Boğaz şehitliği, Barbarlık Müzesi, Yeşil hat ve Büyük Han (panoramik), Saint Barnabas Kilisesi, Kapalı Maraş Bölgesi (panoramik), Lala Mustafa Paşa Cami, Namık Kemal Zindanı, sonrasında Mağosa Merkez’de serbest zaman ve sonrasında Girne, Girne Kalesi gezilerimizi bitirip otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

1

3.Gün

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında eşyalarımızla otelimizden ayrılıyoruz. Bella Pais, Karaoğlanoğlu Şehitliği (panoramik), Mavi Köşk gezisi ardından Havalimanı’na hareket ediyoruz. Check in ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının 17.00 uçuşı ile Gaziantep’e uçuş. 18.00 Gaziantep havalimanında bizleri bekleyen aracımızla Emek Celal Doğan transferimizin ardından turumuzun sonu.

Tur İncelemeleri

Henüz bir inceleme yok.

Değerlendir

Değerlendirme