3 Gece 4 Gün
Süre
16 Nisan-19 Nisan 2018
Tarih

Kıbrıs Turu; Kıbrıs bozulmamış doğal güzellikleri, dost canlısı insanları, tertemiz ve bozulmamış muhteşem doğası, neredeyse tüm yıl boyunca güneşle yıkanan kilometrelerce uzunluğundaki kıyı şeridi; altın kumsalları ve 9000 yıllık görkemli tarihi ile Akdeniz’de cennet bir adadır. Gotik kiliseler ile bir arada bulunan Beşparmak Dağları’na hakim haçlı kaleleri, tapınak kalıntıları ile İngiliz kolonyal mimari örnekleri tarihin fantastik bir karışımı olarak karşınıza çıkar. Adamız, yüzyıllar boyunca üzerinde kurulan değişik uygarlıkların bıraktığı zengin bir tarihi ve mimari mirasa sahiptir.  Bu güzellikleriyle yıllardır misafirleninin ilgisi çeken Kıbrıs’a seyahat acentaları tarafından binlerce tur düzenlenmektedir.Bunlardan bir taneside Çanakkale çıkışlı Kıbrıs Turu’dur. Çanakkale çıkışlı Kıbrıs Turu genel itibari ile 3 gece 4 günlük bir turu kapsar.Bu tur içinde konaklamalar, lüks ulaşım hizmeti, otelde kalınan tüm zamanlar sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olmaktadır. Kıbrıs Turu Çanakkale kalkışlı ve Çanakkale ve Türkiye’nin her şehrinden katılmak isteyen misafirlerimiz için her detay düşünülerek hazırlanmıştır. Çanakkale çıkışlı olacak tur gezisine nelerin dahil olup olmadığını daha ayrıntılı şekilde aşağıda bulabilirsiniz. Bu turumuzun kalkış ve dönüş yeri Çanakkale olarak düzenlenmektedir.

Kıbrıs Turu;

( Panoramik Girne Turu, Girne Yavuz Çıkartma Plajı, Karaoğlanoğlu Şehitliği, Barış ve Özgürlük Anıt ve Müzesi, Güzelyurt Şehir Ziyareti, Kanlı Köy, Foto Köyü Mevzileri, Gönyeli Boğaz Şehitliği, St. Hilarion Kalesi,Beşparmak dağları, Anıt Alanı, Lefkoşe Şehir Turu, Magosa Şehir Turu)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

Çanakkale-İstanbul-Çanakkale hava-limanı transferleri

5 Yıldızlı Grand Paşa Hotel / Casino’da 3 gece konaklama

Sabah kahvaltıları

Akşam yemekleri

Profesyonel rehberlik

Seyahat Sağlık Sigortası

Tüm çevre turları

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Tüm kişisel harcamalar

Öğle yemekleri

Kıbrıs Turu 4 gün 3 gece gidiş geliş yolu da kapsayacak şekilde siz gezmeyi sevenleri düşünerek planlanmıştır. Gezilecek yerler ve rota zamanı en verimli hale getirecek şekilde 4 güne yayılmıştır. Kıbrıs Turu için yapılan tüm hazırlıklar degerli misafirlerimizin en iyi ve en verimli şekilde vakit geçirmelerini amaçlayacak şekilde düzenlenmiş ve misafir talepleri göz önüne alınarak yeni detaylar eklenerek Çanakkale çıkışlı olarak düzenlenmeye devam etmektedir.

1

1.Gün

ÇANAKKALE’DEN İSTANBUL HAVALİMANINA HAREKET

• Kıbrıs’a uçuş

• Ercan Havalimanı’nda karşılama ve hotele transfer

• Panoramik Girne turu

• Akşam yemeği ve konaklama

2

2.Gün

Otel’de alınacak kahvaltıdan sonra;

• Girne Yavuz Çıkartma Plajı – Karaoğlanoğlu Şehitliği – Barış ve Özgürlük Anıt ve Müzesi – Güzelyurt Şehir Ziyareti – Kanlı Köy – Foto Köyü Mevzileri – Gönyeli Boğaz Şehitliği – St. Hilarion Kalesi

• Akşam yemeği ve konaklama

3

3.Gün

Otel’de alınacak Kahvaltıdan sonra;

• Beşparmak dağları ve Anıt Alanı – Lefkoşe Şehir Turu – Magosa Şehir Turu • Serbest Alış –Veriş zamanı

• Akşam yemeği ve konaklama

4

4.Gün

Otel’de alınacak Kahvaltıdan sonra;

• Uçak saatine göre Serbest zaman

• Hotel-Havalimanı transfer

• Ercan-İstanbul Uçuş-Çanakkale’ye transfer ve hizmetimizin sonu

21 -24 Haziran

2018

22-25 Ekim

2018

24-27 Eylül

2018

26-29 Mart

2018

3-6 Eylül 2018

30 Nisan-3 Mayıs

2018

5-8 Kasım

2018

8-11 Ekim 2018

Tur İncelemeleri

Henüz bir inceleme yok.

Değerlendir

Değerlendirme