1 Gece 3 Gün
Süre
28 Ekim-30 Ekim 2017
Tarih

ÜZGÜNÜZ, BU TURUMUZDA KONTENJAN BULUNMAMAKTADIR. DİLERSENİZ SAYFAMIZDA BULUNAN DİĞER TURLARIMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Karadeniz Batum Turu;15.yüzyıldan 1878’e kadar Osmanlı hakimiyetinde kalmış bir şehir olan Batum, bu zaman zarfında Müslüman oldu.1918 ile yenide Türkiye”nin denetimine geçen Batum,Mondros Antlaşması sonrasında İngiltere tarafından işgal edildi ve iki yıl İngiliz işgal yönetimi altında kaldı. Türkiye, 1921’de Sovyetler Birliği ile imzaladığı Moskova Antlaşmasısınırına 20 kilometre uzaklıktadır ve astropikal iklimin olduğu bölgede bol meyve ve çay yetişir.Petrol rafinerisi ve gemi yapımcılığıyla da tanınmıştır. Şehir, Acaristan’ın önemli turizm merkezlerinden de biridir.  Ve bununla birlikte bölge ile ilgili yüzlerce tur düzenlenmeye başlamıştır.Bunlardan bir taneside Malatya çıkışlı Karadeniz Batum Turu’dur.Malatya çıkışlı Karadeniz Batum Turu genel itibari ile 1 gece 3 günlük bir turu kapsar.Bu tur içinde konaklamalar, lüks ulaşım hizmeti, otelde kalınan tüm zamanlar sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olmaktadır. Karadeniz Batum Turu Malatya kalkışlı ve Malatya ve Türkiye’nin her şehrinden katılmak isteyen misafirlerimiz için her detay düşünülerek hazırlanmıştır. Malatya çıkışlı olacak tur gezisine nelerin dahil olup olmadığını daha ayrıntılı şekilde aşağıda bulabilirsiniz. Bu turumuzun kalkış ve dönüş yeri Malatya olarak düzenlenmektedir.

Karadeniz Batum Turu ;

(Dilek şelalesi ve Batumun simgesi haline gelen Ters ev, Dünya’nın en büyük botanik parkı, Alfabetik kule ve Batum Opera Meydanı, Media Heykeli, Tekne turu,Teleferik ile Batum, Karadeniz’in en güzel Yaylalrında biri olan Ayder yaylası içindeki Beyaz Tül şelalesi, Fırtına dersi üzerindeki taş kemer köprüler, Trabzon Uzungöl)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

 • Tur aracı ile ulaşım,
 • 1 gece konaklama
 • Sabah kahvaltıları 2
 • Akşam yemekleri  1
 • Rehberlik hizmetleri,
 • Seyahat Sigortası,
 • Adiyat Turizm refakati ve ikramları…

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • Fırtına Deresi’nde rafting,
 • Özel harcamalar,
 • Öğle yemekleri
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri,
 • Minibüslerle ara transferler ve yayla transferler
 • Batum teleferik biniş
 • Batum botanik park giriş

Karadeniz Batum Turu 3 gün 1 gece  gidiş geliş yolu da kapsayacak şekilde siz gezmeyi sevenleri düşünerek planlanmıştır. Gezilecek yerler ve rota zamanı en verimli hale getirecek şekilde 2 güne yayılmıştır.Karadeniz Batum Turu için yapılan tüm hazırlıklar degerli misafirlerimizin en iyi ve en verimli şekilde vakit geçirmelerini amaçlayacak şekilde düzenlenmiş ve misafir talepleri göz önüne alınarak yeni detaylar eklenerek Malatya çıkışlı olarak düzenlenmeye devam etmektedir.

1

1.Gün

MALATYA-TRABZON

Saat 19:30’da Malatya Park AVM önünden hareket.Gerekli molalar verilerek Rize’ye varış.

2

2.Gün

ARTVİN-HOPA-BATUM

Turumuza Hopa’daki kahvaltımızın ardında Sarp sınır kapısından Batum’a geçiş sahil yolunu takip ederek Dilek şelalesi ve Batumun simgesi haline gelen Ters ev deki Fotoğraf molası sonrasında Dünya’nın en büyük botanik parkı gezisi,Alfabetik kule ve Batum Opera Meydanı, Media Heykeli, Tekne turu,Teleferik ile Batum’u gözetleme kulesinden panoromik olarak seyrediyoruz ,serbest zaman ve alış veriş  sonrası Batum’dan çıkış yapıp Ayder yaylasındaki otelimizde Akşam yemeği ve konaklama

1

3.Gün

LAZ KONAKLARI-AYDER YAYLASI -UZUNGÖL

Kahvaltı sonrası Karadeniz’in en güzel Yaylalrında biri olan Ayder yaylası içindeki Beyaz Tül şelalesi yayla gezisi ve Fırtına dersi üzerindeki taş kemer köprülerdeki fotoğraf molası ve Karadenize özgü yemeklerin menüsü alırken isteyen misafirlerimiz Ziplayn yapabilecekler. Yemek sonrası Trabzon Uzungöl’e hareket yol üzerindeki çay fabrikasında çay molası ve çayın tanıtımı hakkında aldığımız bilgilerle Trabzon’un görülmeye değer Uzungöl’e varış serbest zaman arzu eden misafirler Bisikletlerle uzungöl etrafını rahatlıkla gezebilirler.Gezi sonrası Aynı güzegahtan Malatya’ya Hareket sabah saat 08.00 gibi Malatya’ya varış…

Tur İncelemeleri

Henüz bir inceleme yok.

Değerlendir

Değerlendirme