2 Gece 3 Gün
Süre

ÜZGÜNÜZ, BU TURUMUZDA KONTENJAN BULUNMAMAKTADIR. DİLERSENİZ SAYFAMIZDA BULUNAN DİĞER TURLARIMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Kapadokya Konya Turu; Güzel atlar diyarı diye adlandırılan peri bacaları, ürgüp, göreme vb sahip olduğu tüm güzellikleri ile seyahat gezginlerinin ilgi odağı olan muhteşem doğası ile büyüleyen harika bir şehir. Bu şehir yıllarca ve halen milyonlarca insanın ziyaret noktası olmuştur ve bu yüzden binlerce tur düzenlenir bunlardan biride Kapadokya Konya Turu’dur. Kapadokya Konya Turu genel itibari le 3 günlük bir turu kapsar. Bu tur içinde konaklamalar, lüks ulaşım hizmeti, otelde kalınan tüm zamanlar sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olmaktadır. Kapadokya Konya Turu Afyon  kalkışlı ve Afyon ve Türkiye’nin her şehrinden katılmak isteyen misafirlerimiz için her detay düşünülerek hazırlanmıştır. Afyon çıkışlı olacak tur gezisine nelerin dahil olup olmadığını daha ayrıntılı şekilde aşağıda bulabilirsiniz. Bu turumuzun kalkış ve dönüş yeri Afyon olarak düzenlenmektedir.

Kapadokya Konya Turu;

KAPADOKYA (Her yıl yıllarca yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olan Kapadokya, Peri Bacası, bölgenin en uç noktası olan Uç Hisar Kalesi, Göreme, Esentepe, Göreme Açık Hava Müzesi, El sanatları merkezi Avanos, Peri bacalarını rahatlıkla görebileceğimiz Paşabağları, Devrent (Hayal) Vadisi, Unesco Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan Kaymaklı Yer Altı Şehri, Ihlara Vadisi)

KONYA (Türkiye’de ilk olma özelliğini elinde bulunduran 80.000 Devri Alem Parkı, Birçok filme ev sahipliği yapmış Sille Köyü, Hz.Mevla’nın karbi ve müzesi, İstikal Şehitliği, Hz Mevla’nın hocası Şems Tebriz-i türbesi, Alaaddin Tepesi, Alaaddin Cami, Sultanlar Türbesi, İnce Minareli Medrese)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

Lüks araçlarla ulaşım

Araç içerisinde yapılacak olan ikramlar

1 gece otelde konaklama

Otelde Açık Büfe  Kahvaltı

Otelde bir  akşam yemeği

Profosyonel Rehberlik Hizmeti

Zorunlu Seyahat Sigortası

Sınırsız ve guler yüzlü acenta refakati

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Otel dışında alınan eksta yemekler ve ekstra harcamalar

Öğlen yemekleri

Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Kişisel harcamalar (Minibar ve otel içerisinde alınan ekstra yiyecek ve içecekler)

Acenta servislerinde belirtilmemiş tüm servisler

Kapadokya Konya Turu 3 gün gidiş geliş yolu da kapsayacak şekilde siz gezmeyi sevenleri düşünerek planlanmıştır. Gezilecek yerler ve rota zamanı en verimli hale getirecek şekilde 3 güne yayılmıştır. Kapadokya Konya Turu için yapılan tüm hazırlıklar degerli misafirlerimizin en iyi ve en verimli şekilde vakit geçirmelerini amaçlayacak şekilde düzenlenmiş ve misafir talepleri göz önüne alınarak yeni detaylar eklenerek Afyon çıkışlı olarak düzenlenmeye devam etmektedir.

1

1.Gün Afyon-Nevşehir

Afyon’dan misafirlerimizi alıp Denizli’ye ve Denizli’den Nevşehir’e haraket ediyoruz.

2

2.Gün Nevşehir

Her yıl yıllarca yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olan Kapadokya, Peri Bacası, bölgenin en uç noktası olan Uç Hisar Kalesi, Göreme, Esentepe, Göreme Açık Hava Müzesi, El sanatları merkezi Avanos, Peri bacalarını rahatlıkla görebileceğimiz Paşabağları, Devrent(Hayal) Vadisi, Unesco Dünya Kültür Mirası Listesinde yer alan Kaymaklı Yer Altı Şehri, Ihlara Vadisi

3

3.Gün Konya-Afyon

Türkiye’de ilk olma özelliğini elinde bulunduran 80.000 Devri Alem Parkı, Birçok filme ev sahipliği yapmış Sille Köyü, Hz.Mevla’nın karbi ve müzesi, İstikal Şehitliği, Hz Mevla’nın hocası Şems Tebriz-i türbesi, Alaaddin Tepesi, Alaaddin Cami, Sultanlar Türbesi, İnce Minareli Medrese ve Afyon’a dönüş.

Tur İncelemeleri

Henüz bir inceleme yok.

Değerlendir

Değerlendirme