2 Gece 3 Gün
Süre
1 Aralık-3 Aralık 2017
Tarih

Denizli Hareketli İstanbul Turu; İstanbul tarihi, kültürel ve doğal güzelliği ile seyahat gezginlerini kendine hayran bırakan muhteşem efsanevi şehir. İstanbul sahip olduğu tarihi ve kültürel varlığı ile her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yapmaktadır. Seyahat gezginlerinin talep ettiği her detaya uygun binlerce tur düzenlenmektedir İstanbul için. Bu düzenlene turlardan biri de Denizli Hareketli İstanbul Turudur. Denizli Hareketli İstanbul Turu   genel itibari le 3 günlük bir turu kapsar. Bu tur içinde konaklamalar, lüks ulaşım hizmeti, otelde kalınan tüm zamanlar sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olmaktadır. İstanbul Turu Denizli kalkışlı ve Denizli  ve Türkiye’nin her şehrinden katılmak isteyen misafirlerimiz için her detay düşünülerek hazırlanmıştır. Denizli Harektleri olacak İstanbul Turu gezisine nelerin dahil olup olmadığını daha ayrıntılı şekilde aşağıda bulabilirsiniz. Bu turumuzun kalkış ve dönüş yeri Denizli olarak düzenlenmektedir.

Denizli Hareketli İstanbul Turu;

İSTANBUL ( Sultanahmet Cami, Alman Çeşmesi, Hipodrom, Yerebatan Sarnıcı, Ayasofya Müzesi, Topkapı Sarayı, Kutsal Emanetler, Dolmabahçe Sarayı, Eyüp Sultan Cami, Pierre Loti Tepesi, 1453 Panaroması, Boğaz Turu)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

Lüks araçlarla ulaşım

Araç içerisinde yapılacak olan ikramlar

1 gece otelde konaklama

Otelde açık büfe kahvaltı

Otelde bir akşam yemeği

Profosyonel rehberlik hizmeti

Zorunlu Seyahat Sigortası

Türsab yetki belgesi

Boğaz turu

Sınırsız ve güler yüzlü acenta refakati

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Otel dışında alınan eksta yemekler ve ekstra harcamalar

2 öğlen yemeği ve dönüş akşam yemeği

Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Kişisel harcamalar (Minibar ve otel içerisinde alınan ekstra yiyecek ve içecekler)

Acenta servislerinde belirtilmemiş tüm servisler

Denizli Hareketli İstanbul Turu 3 gün gidiş geliş yolu da kapsayacak şekilde siz gezmeyi sevenleri düşünerek planlanmıştır. Gezilecek yerler ve rota zamanı en verimli hale getirecek şekilde 3 güne yayılmıştır. Denizli Hareketleri İstanbul Turu için yapılan tüm hazırlıklar degerli misafirlerimizin en iyi ve en verimli şekilde vakit geçirmelerini amaçlayacak şekilde düzenlenmiş ve misafir talepleri göz önüne alınarak yeni detaylar eklenerek Denizli çıkışlı olarak düzenlenmeye devam etmektedir. Seyahat gezginleri Biletiniz.com’da yurt içi ve yurt dışı, gruplara özel butik turlar gemi turları ve daha fazlası yer almaktadır. Tüm turlarımızla ilgili bilgi sahibi olmak isterseniz lütfen sayfamızı ziyaret ediniz.

 

1

1.Gün Denizli-İstanbul

Denizli’de saat 22:00’de alıp yola koyuluyoruz. Uygun yerlerde mola vererek araç içi ikramlarımız eşliğinde yolculuğumuza devam ediyoruz. İstanbul’da alacağımız sabah kahvaltısı ardından rehberimiz eşliğinde İstanbul Turumuza başlıyoruz.

2

2.Gün İstanbul

İlk ziyaret yerimiz 6 minaresiyle İstanbul’un sembolü olan Sultan Ahmet Cami sonrasında Alman Çeşmesi, Yılanlı sütun,  Mısır Obeliskini, Hipodrom, Ayasofya Müzesi, Yerebatan Sarnıcı, Topkapı ve Sarayı ve Kutsal Emanetleri ziyaret edip konaklamayı gerçekleştireceğimiz otele geçiş yapıyoruz.

3

3.Gün İstanbul-Denizli

İlk durağımız Panaroma 1453 Müzesi, Dolmabahçe Sarayı, Eyüp Sultan Cami, Pierre Loti Tepesi, Miniatürk, Emiönü ve Boğaz Turu sonrasında Denizli’ye tekrar dönüş. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile..

Tur İncelemeleri

Henüz bir inceleme yok.

Değerlendir

Değerlendirme