1 Gece 3 Gün
Süre
27 Ekim- 29 Ekim 2017
Tarih

ÜZGÜNÜZ, BU TURUMUZDA KONTENJAN BULUNMAMAKTADIR. DİLERSENİZ SAYFAMIZDA BULUNAN DİĞER TURLARIMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

İstanbul Manzaralar Turu; İstanbul’un sahip olduğu eşsiz kültürel tarih ve doğğal güzelliği yıl içerisinde milyonlarca turistin ilgi odağı olmuş ve ev sahipliği yapmıştır. Bunlardan biri de Ankara çıkışlı olan İstanbul Manzaralar Turu’dur. İstanbul Manzaralar Turumuz genel itibari le 3 günlük bir turu kapsar. Bu tur içinde konaklamalar, lüks ulaşım hizmeti, otelde kalınan tüm zamanlar sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olmaktadır. İstanbul Manzaralar Turu Ankara kalkışlı, Ankara ve Türkiye’nin her şehrinden katılmak isteyen misafirlerimiz için her detay düşünülerek hazırlanmıştır. Ankara çıkışlı olacak tur gezisine nelerin dahil olup olmadığını daha ayrıntılı şekilde aşağıda bulabilirsiniz. Bu turumuzun kalkış ve dönüş yeri Ankara olarak düzenlenmektedir.

İstanbul Manzaralar Turu;

İSTANBUL

İSTANBUL (Fethi Paşa Korusu, Muhteşem manzaraya sahip Üsküdar, boğazın ortasında izlemeye doyamayacağımız Kız Kalesi, manzarası ile büyüleyici Çamlıca Tepesi, Avrupa yakasında bulunan izlemeye değer muhteşem manzarası ile Pier Loti, Tarihi ve görselliği ile Galata Kulesi, deniz havasını içimize çekebileceğimiz Ortaköy, Eminön mimarisi ile büyülüyen Beylerbeyi Sarayı)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

Ulaşım

İlk gün kahvaltı

Çevre Gezileri

1 gece yarım pansiyon konaklama

Rehberlik Hizmeti

Sınırsız acenta refakati ve güleryüz

Seyahat Sigortası

Boğaz Turu Ücreti

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Özel Harcamalar

Öğle Yemekleri

Yemeklerde alanacak olan içecekler,

Müze ve ören yeri ücretleri

Otel içerisinde yapılacak olan ekstra harcamalar (Minibar ve otel içerisinde alınan ekstra yiyecek ve içecekler)

 

GENEL BİLGİ:

Turlarımızda 11-16 kişi arası kayıtlarda lüx minibüs, 17-24 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüx midibas, 25-29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüx midibas, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Araç tipine göre koltuk yeri değişkenlik gösterebileceğinden sadece koltuk numarası garanti edilir.

İstanbul Manzaralar Turu 3 gün gidiş geliş yolu da kapsayacak şekilde siz gezmeyi sevenleri düşünerek planlanmıştır. Gezilecek yerler ve rota zamanı en verimli hale getirecek şekilde 3 güne yayılmıştır. İstanbul Manzaralar Turu için yapılan tüm hazırlıklar degerli misafirlerimizin en iyi ve en verimli şekilde vakit geçirmelerini amaçlayacak şekilde düzenlenmiş ve misafir talepleri göz önüne alınarak yeni detaylar eklenerek Anklara çıkışlı olarak düzenlenmiştir.

1

1.Gün Ankara-İstanbul

Gece saat 23:30’da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünden, 23:59’da Ümitköy Galleria Avm önünden iki günlük dinlendirici yolculuğumuza başlıyoruz.

2

2.Gün İstanbul

İstanbul’a vardığımızda ilk durağımız Fethi Paşa Korusu. Muhteşem manzara eşliğinde aldığımız kahvaltı sonrası Üsküdar sahiline iniyor ve Kız Kulesi manzarasını fotoğraflıyoruz. Çamlıca Tepesine çıkıyor manzaranı seyri ve yemek için serbest zaman veriyoruz. Avrupa yakasında bulunan Pier Loti Tepesi’ne hareket ediyor ve teleferikle tepeye çıktıktan sonra manzarayı seyrediyoruz. Belirlenen saatte Galata Kulesi’ne hareket ediyor. Fotoğrafımızı çektikten sonra otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama tur için planlanmış olan otelimizde gerçekleşecektir.

3

3.Gün İstanbul-Ankara

Sabah otelimizde alınan kahvaltının ardından Ortaköy’e hareket ediyoruz. Verilecek serbest zamanın ardından İstanbul’un eşsiz manzarasını denizden seyredebilmek için feribotla boğaz turu yapıyoruz. Eminönü’nden bota biniyor ve Eminönü Köprüsünü fotoğraflıyoruz. Boğaz turumuzu Beylerbeyi Sarayı’nda sonlandırıyor ve saray gezimizin ardından belirlenen saatte Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli molalar verilerek adaların ve İstanbul’un güzellikleri aklımızda kalarak Ankara’ya dönüş.

STANDART ODA FİYATLAR
İki Kişilik Odada Kişi Başı 350 TL
Odada Üçüncü Kişi 340 TL
Tek Kişilik Oda 400 TL
3-6 Yaş Çocuk Ücreti 200 TL
7-12 Yaş Çocuk Ücreti 300 TL