1 Gün
Süre

ÜZGÜNÜZ, BU TURUMUZDA KONTENJAN BULUNMAMAKTADIR. DİLERSENİZ SAYFAMIZDA BULUNAN DİĞER TURLARIMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Günübirlik Uludağ; Uludağ, Bursa ili sınırları içinde, 2.543 m yüksekliği ile Türkiye’nin en büyük kış ve doğa sporları merkezi olan dağ. Uludağ; Marmara Bölgesi’nin en yüksek dağıdır. Uludağ sahip olduğu özellikler sayesinde milyonlarca turistin seyahatlerinde kış ayları için ilk seçenek olmuştur.Ülkemizin en büyük kayak merkezine ev sahipliği yapan Uludağ, doğal güzellikleri ve kış sporlarıyla her yıl binlerce turistin ilgisini görüyor. Bursa il merkezine yaklaşık 46 kilometre uzaklıkta yer alan Uludağ, her mevsim gidilecek kadar güzel bir bölge. Fakat özellikle kış sezonunun gelmesiyle birlikte en kalabalık zamanlarını yaşıyor. Türkiye’nin en büyük kayak merkezi olan Uludağ’da gezilecek ve görülecek birçok nokta bulunuyor. Sadece kış sporlarına değil, yaz sporlarına da olanak vermekte Bursa Uludağ. Özellikle trekking, yaz sezonunda ön plana çıkan aktivitesi. Uludağ otelleri yıl içerisinde gelen turistlerin konaklama ihtiyacını karşılamaya yetiyor. Bölge halkı ve özellikle  kayak merkezini günübirlik tercih ediliyor. Şelaleler, yaylalar, göller ve doğanın renklerini oluşturan tüm güzellikleri tatiliniz sırasında ziyaret edebilirsiniz.

Oluşan bu doğal güzellik yıllardır yerli yabancı tüm turistlerin ilgisini çekmektedir ve bu güzellikleri görmek ve yaşamak için turlar düzenlenmektedir.Bunlardan biri de İstanbul kalkışlı Günübirlik Uludağ Turudur. Bu tur genel itibari le 1 günlük bir turu kapsar. Bu tur içinde konaklamalar, lüks ulaşım hizmeti, otelde kalınan tüm zamanlar sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olmaktadır. İstanbul kalkışlı Günübirlik Uludağ Turu İstanbul kalkışlı ve İstanbul ve Türkiye’nin her şehrinden katılmak isteyen misafirlerimiz için her detay düşünülerek hazırlanmıştır. İstanbul çıkışlı olacak Günübirlik Uludağ Turu gezisine nelerin dahil olup olmadığını daha ayrıntılı şekilde aşağıda bulabilirsiniz. Bu turumuzun kalkış ve dönüş yeri İstanbul’dur.

Günübirlik Uludağ;

(Uludağ Kayak Merkezi, Milli Parkı)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

* Lux Otobüslerle Ulaşım
* Sabah Kahvaltı Paketi
* Araç İçi Sıcak-Soğuk İkramlar
* Öğle Yemeği ( Sucuk Ekmek+ 1 Meşrubat)
* Zorunlu Seyahat sigortası

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

* Kişisel harcamalar

* Ski pass ve lift kullanım ücretleri

* Kayak kıyafetlerinin kiralanması

İstanbul kalkışlı Günübirlik Uludağ turu 1 gün gidiş geliş yolu da kapsayacak şekilde siz gezmeyi sevenleri düşünerek planlanmıştır. Gezilecek yerler ve rota zamanı en verimli hale getirecek şekilde 1 güne yayılmıştır. İstanbul kalkışlı Günübirlik Uludağ Turu için yapılan tüm hazırlıklar degerli misafirlerimizin en iyi ve en verimli şekilde vakit geçirmelerini amaçlayacak şekilde düzenlenmiş ve misafir talepleri göz önüne alınarak yeni detaylar eklenerek İstanbul çıkışlı olarak düzenlenmeye devam etmektedir.

1

1.Gün İstanbul-Uludağ

04.00 Beylikdüzü Shell Benzin İstasyonu
04:30 İncirli Omur Plaza
05:00 Harbiye Tatil.com Ofis Önü
05:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
05:50 Kartal Köprüsü Altı
06:10 Çayırova Mc Donald’s Önü

Belirtilen kalkış noktalarında buluşmanın ardından Eskihisar-Topçular feribotunu kullanarak sabah 08:00-08:30 civarı Uludağ kayak merkezine varış. Rehberimizin indirimli kayak ekipmanı bilgilendirmesi ardından gün boyunca kayak ve snowboard yapma imkanı. Dileyen misafirlerimiz Uludağ’ın çeşitli noktalarında dilediğince vakit geçirebilir. Akşam 17:00 gibi dönüş yolculuğuna geçmek üzere buluşuyor ve yola çıkıyoruz. Dönüş yolculuğunda Bursa’da vereceğimiz meşhur iskender kebabı ve dinlenme molasının ardından geliş güzergahımızı takiben İstanbul’a dönüş. Akşam saatlerinde siz değerli misafirlerimiz aldığımız noktalarda bırakıyoruz. 

Tur İncelemeleri

Henüz bir inceleme yok.

Değerlendir

Değerlendirme