1 Gün
Süre
28 Ekim 2017
Tarih

ÜZGÜNÜZ, BU TURUMUZDA KONTENJAN BULUNMAMAKTADIR. DİLERSENİZ SAYFAMIZDA BULUNAN DİĞER TURLARIMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Günübirlik Şirince Turu; Şirince, Selçuk, Efes sahip olduğu tarihi ve doğal güzellikleri ile yıllarca ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştır. Şirince’nin bozulmamış doğallığı şirin evleri, şarapları, Selçuk ve Efes’in tarihi varlıkları gelen her ziyaretçinin ilgi odağı olmuş ve bu güzellikler için yerli yabancı turistlere binlerce tur düzenlenmektedir. Bunlardan biri de Isparta çıkışlı Günübirlik Şirince Turu’dur. Bu tur genel itibari ile 1 günlük bir turu kapsar. Bu tur içinde konaklamalar, lüks ulaşım hizmeti, otelde kalınan tüm zamanlar sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olmaktadır. Isparta kalkışlı Günübirlik Şirince Turu Isparta kalkışlı ve Isparta ve Türkiye’nin her şehrinden katılmak isteyen misafirlerimiz için her detay düşünülerek hazırlanmıştır. Isparta çıkışlı olacak Günübirlik Şirince Tur gezisine nelerin dahil olup olmadığını daha ayrıntılı şekilde aşağıda bulabilirsiniz. Bu turumuzun kalkış ve dönüş yeri Isparta olarak düzenlenmektedir.

Günübirlik Şirince Turu ;

( Efes Antik Kenti, Meryem Ana Kilisesi,  Artemis Tapınağı, Yedi Uyuyanlar Kilisesi, Büyük ve Küçük Tiyatro, İmparator Hadrian Tapınağı, Efes Kütüphanesi, Şirince Köyü, Şarap Evleri )

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

Lüks araçlarla ulaşım

Araç içerisinde yapılacak olan ikramlar

Profosyonel Rehberlik Hizmeti

Zorunlu Seyahat Sigortası

Sınırsız ve güler yüzlü acenta refakati

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Ekstra harcamalar

Öğlen yemekleri

Müze ve ören yeri giriş ücretleri

İlk Gün alınan sabah kahvaltısı

Kişisel harcamalar (Minibar ve otel içerisinde alınan ekstra yiyecek ve içecekler)

Acenta servislerinde belirtilmemiş tüm servisler

Isparta kalkışlı Günübirlik Şirince Turu 1 gün gidiş geliş yolu da kapsayacak şekilde siz gezmeyi sevenleri düşünerek planlanmıştır. Gezilecek yerler ve rota zamanı en verimli hale getirecek şekilde 1 güne yayılmıştır. Isparta kalkışlı Günübirlik Şirince Turu için yapılan tüm hazırlıklar degerli misafirlerimizin en iyi ve en verimli şekilde vakit geçirmelerini amaçlayacak şekilde düzenlenmiş ve misafir talepleri göz önüne alınarak yeni detaylar eklenerek Isparta çıkışlı olarak düzenlenmeye devam etmektedir. Sizlerde biletiniz.com’un düzeblemiş olduğu yurt içi, yurt dışı, gemi, kıbrıs ve hac umre turları için sayfamızı ziyaret edebilir; seyahat planlarınız için satış danışmanlarımızı arayıp seyahatinizi güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hayat ettiğiniz tüm seyahat planlarınız için Biletiniz.com sizlere her şehirden kalkışlı turlara katılma imkanı sunuyor.

1

1.Gün Isparta-Efes-Şirince

-Efes Antik Şehri

-Meryem Ana kilisesi

-Artemis Tapınağı

-Yedi Uyuyanlar Mağarası

-Büyük ve Küçük Tiyatro

-İmparator Hadrian Tapınağı

-Efes kütüphanesi

-Şirince Köyü

-Şarap evleri

Tur İncelemeleri

Henüz bir inceleme yok.

Değerlendir

Değerlendirme