ÜZGÜNÜZ, BU TURUMUZDA KONTENJAN BULUNMAMAKTADIR. DİLERSENİZ SAYFAMIZDA BULUNAN DİĞER TURLARIMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Fethiye Turu; Fethiye, Muğla’nın 13 ilçesinden birisidir. Kentin eski adı Meğri’dir. Bu ad, Rumca’da “uzak diyar” anlamına gelen Makri’den gelir. Özellikle turizm açısından gelişmiştir. Fethiye birbirinden muhteşem koylara ve doğal güzelliklere sahiptir. Bu doğal güzellikleri görmek için her yıl binlerce yerli yabancı turist turlara katılmaktadır. Fethiye için hazırlanan turlar misafirlerin talepleri doğrultusunda en iyi şekilde hazırlanmaktadır. Bunlardan biri de  Fethiye Turu’dur. Fethiye Turu genel itibari le 2 günlük bir turu kapsar. Bu tur içinde konaklamalar, lüks ulaşım hizmeti, otelde kalınan tüm zamanlar sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olmaktadır. Fethiye Turu İzmir kalkışlı ve İzmir ve Türkiye’nin her şehrinden katılmak isteyen misafirlerimiz için her detay düşünülerek hazırlanmıştır. İzmir çıkışlı olacak tur gezisine nelerin dahil olup olmadığını daha ayrıntılı şekilde aşağıda bulabilirsiniz. Bu turumuzun kalkış ve dönüş yeri İzmir olarak düzenlenmektedir. Sitemizden her şehirden kalkışlı turları da yurt içi turlar bölümünden inceleyebilir katılım gerçekleştirebilirsiniz.

Fethiye Turu;

FETHİYE

FETHİYE (Dalyan, Caunos Antik Kenti Kaya Mezarları, İztuzu Plajı, Ölüdeniz, Turkuaz rengi ile bütünlük sağlayan Milli Park, Fethiye)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

Lüks otobüs ile ulaşım

4* Hotelde 1 gece konaklama

Otelde alınan sabah kahvaltısı (1) ve akşam yemeği (1)

Programda belirtilen tüm turlar ve geziler

Araç içerisinde yapılacak olan ikramlar

Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

Seyahat Sigortası

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

İlk gün yolda alacağımız sabah kahvaltısı

Tüm öğle yemekleri

Tüm içecekler

Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

Dalyan tekne turu

Ölüpark Milli Park giriş ücreti

Fethiye Turu 2 gün gidiş geliş yolu da kapsayacak şekilde siz gezmeyi sevenleri düşünerek planlanmıştır. Gezilecek yerler ve rota zamanı en verimli hale getirecek şekilde 2 güne yayılmıştır. Fethiye Turu için yapılan tüm hazırlıklar degerli misafirlerimizin en iyi ve en verimli şekilde vakit geçirmelerini amaçlayacak şekilde düzenlenmiş ve misafir talepleri göz önüne alınarak yeni detaylar eklenerek İzmir çıkışlı olarak düzenlenmeye devam etmektedir. Türkiye ve yurt dışında görülecek muazzam yerler ve tarihi güzellikler için diğer turlarımıza da ziyaret edebilir bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

1

1.Gün İzmir-Fethiye-Dalaman

Sabah saat 06:15’da Mavişehir Mavibahçe Önü, 06:20 Bostanlı İskele, 06:25 Karşıyaka Acenta Önü, 06:30’de Girne Yunuslar, 06:35 Girne Tatilbudur önü, 06:40 Girne Hale Pastanesi, 07:00 Bornova E.Ü.H Önü 07:10’de Alsancak Lozan, 07:20 Üçyol PizzaPizza, 07:30 Susuz Dede, 07:35’da Üçkuyular Opet’den konuklarımızı aldıktan sonra Dalyan’a doğru hareket ediyoruz. Sabah kahvaltımızı uygun tesiste aldıktan sonra Dalyan’a ulaşıp tekne turumuza başlıyoruz. Caretta Caretta’ların izinde Caunos Antik kenti Kaya Mezarları’nı seyrederek tekne turumuzun keyfini çıkartıyoruz ve İztuzu Plajı‘na ulaşıyoruz. İztuzu Plajı’ndaki tatlı su ile tuzlu suyun birbirine karıştığı noktada yüzme molasının ardından teknemiz ile Dalyan’a geri dönüyoruz ve günün sonunda artık otelimize gidiyor ve otelimizin imkanlarından faydalanıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Dalaman’daki otelimizde. 4*OTEL DALAMAN AİRPORT

2

2.Gün Fethiye-İzmir

Sabah kahvaltımızı otelimizde açık büfe olarak aldıktan sonra otelimizden ayrılıp, Ölüdeniz Milli Parkı’na gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz verilen serbest zamanda yeşilin, Turkuaz rengi ile birleştiği Milli Park’ta denize girebilir, Dünya’nın en güzel plajlarından biri olan Ölüdeniz’den sonra, Fethiye’ye geçiyoruz burada ki serbest zamanımızın ardından geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz ve gerekli molaların ardından nadide şehrimize ulaşıyoruz. Başka bir tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

İki Kişilik Odada Kişi Başı 249 TL Tek Kişilik Oda 294 TL Ek Yatak 249 TL 0-6 Yaş 159 TL 7-12 205 TL

Tur İncelemeleri

Henüz bir inceleme yok.

Değerlendir

Değerlendirme