2 Gece 3 Gün
Süre
26 Ekim-28 Ekim 2017
Tarih

ÜZGÜNÜZ, BU TURUMUZDA KONTENJAN BULUNMAMAKTADIR. DİLERSENİZ SAYFAMIZDA BULUNAN DİĞER TURLARIMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Fethiye Marmaris Bodrum; Güzellikler içinde muhteşem yerler. Şehrin bütün yorgunluğunu atacağınız huzura ve sakinliğe kavuşacağınız doğa harikası 3 yer Fethiye Marmaris Bodrum. Bu tur seyahat gezginlerinin yıllarca odak noktası olacaktır. Binlerce yerli yabancı turist bu doğa harikası yerleri görmek için binlerce tura katılmaktadır. Bunlardan biride Fethiye Marmaris Bodrum. Fethiye Marmaris Bodrum Çanakkale çıkışlı bir tur olarak düzenlenmektedir. Bu tur genel itibari le 3 günlük bir turu kapsar. Bu tur içinde konaklamalar, lüks ulaşım hizmeti, otelde kalınan tüm zamanlar sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olmaktadır. Fethiye Marmaris Bodrum Çanakkale kalkışlı ve Çanakkale ve Türkiye’nin her şehrinden katılmak isteyen misafirlerimiz için her detay düşünülerek hazırlanmıştır. Çanakkale çıkışlı olacak olan Fethiye Marmaris Bodrum tur gezisine nelerin dahil olup olmadığını daha ayrıntılı şekilde aşağıda bulabilirsiniz. Bu turumuzun kalkış ve dönüş yeri Çanakkale olarak düzenlenmektedir.

Fethiye Marmaris Bodrum;

( Dünyanın en güzel doğa harikalarından biri olan Dalyan, Türkiye’nin en gözde Yat Turizminin yapıldığı Göcek, harika denize sahip Ölüdeniz, ülkemizin en çok ziyaret edilen güzel köşelerinden biri olan Fethiye Şehir Merkezi, ülkemizin en güzel turizm merkezlerinden biri olan Marmaris, beyaz-mavi ve yeşilin cenneti Bodrum, Bodrum Şehir Merkezi, Bodrum Kalesi-Halikarnas Mozelesi, Bodrum Barlar Sokağı )

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

Lüks araçlarla ulaşım

Araç içerisinde yapılacak olan ikramlar

2 gece 4 ve 5 yıldızlı otelde konaklama

Otelde açık büfe sabah kahvaltıları

Oteldeakşam yemekleri

Profosyonel rehberlik hizmeti

Zorunlu Seyahat Sigortası

Sınırsız ve güler yüzlü acenta refakati

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Otel dışında alınan eksta yemekler ve ekstra harcamalar

Öğlen yemekleri

Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Kişisel harcamalar (Minibar ve otel içerisinde alınan ekstra yiyecek ve içecekler)

Acenta servislerinde belirtilmemiş tüm servisler

Fethiye Marmaris Bodrum 3 gün gidiş geliş yolu da kapsayacak şekilde siz gezmeyi sevenleri düşünerek planlanmıştır. Gezilecek yerler ve rota zamanı en verimli hale getirecek şekilde 3 güne yayılmıştır. Fethiye Marmaris Bodrum için yapılan tüm hazırlıklar degerli misafirlerimizin en iyi ve en verimli şekilde vakit geçirmelerini amaçlayacak şekilde düzenlenmiş ve misafir talepleri göz önüne alınarak yeni detaylar eklenerek Çanakkale çıkışlı olarak düzenlenmeye devam etmektedir. Sayfamızı ziyaret edip yurt içi yurt dışı diediğiniz her şehirden turlara katılabilirsiniz.

 

1

1.Gün

Akşam Saat 22.00 da Çanakkale Merkezden Fethiye’ye hareket ediyoruz. Gece hızlı yol alma imkanından da yararlanarak turumuza en uç noktadan başlayarak geriye doğru keyifli bir seyahat sizi bekliyor.

•DALYAN- Yolda vereceğimiz kahvaltı molasının ardından ilk ziyaret noktamız dünyanın en güzel doğa harikalarından biri olan Dalyan. Kahvaltı molamızın ardından tekneler ile sazlıkların arasından geçerek Caretta Caretta kaplumbağlarının yumurlama yeri İztuzu Plajı’nı ziyaret ediyoruz.

• GÖCEK- Türkiye’nin en gözde yat turizminin yapıldığı Göcek’i rehber eşliğinde geziyoruz

• ÖLÜDENİZ- Ölüdeniz’de geçireceğimiz zaman diliminde arzu eden misafirlerimiz Ölüdeniz’in harika denizinde yüzme olanağı bulacaklar veya Ölüdeniz köyünü keşfedecekler.

• FETHİYE- Ülkemizin en çok ziyaret edilen güzel köşelerinden biri olan Fethiye Şehir Merkezi gezi ziyaretimizin ardından Fethiye otelimize giriş yapıyor, akşam yemeği ve konaklama Fethiye’de.

2

2.Gün

MARMARİS-BODRUM

• MARMARİS- Fethiye hotelimizde alacağımız kahvaltının ardından; ülkemizin en güzel turizm merkezlerinden biri olan Marmaris şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz.

• Öğle Yemek molamızı Marmaris’te verdikten sonra beyaz-mavi ve yeşilin cenneti Bodrum’a geliyoruz. • İkinci gece konaklamamız Bodrum’da olacak, akşam yemeğinden sonra Bodrum şehir merkezinde keyifli bir akşam geçiriyoruz.

3

3.Gün

BODRUM – ÇANAKKALE

• BODRUM- Hotelimizde alacağımız kahvaltının ardından Bodrum turumuza değerli sanatçımız Zeki Müren’in evini ziyaret ederek başlıyoruz.

• Öğlene kadar Bodrum Kalesi, Halikarnas Mozelesi, Bodrum Barlar Sokağını geziyoruz ve ardından Bodrum Yarımadasında keyifli bir gezinti yaparak Çanakkale’ye doğru yola çıkıyoruz.

Tur İncelemeleri

Henüz bir inceleme yok.

Değerlendir

Değerlendirme