1 Gece 2 Gün
Süre

ÜZGÜNÜZ, BU TURUMUZDA KONTENJAN BULUNMAMAKTADIR. DİLERSENİZ SAYFAMIZDA BULUNAN DİĞER TURLARIMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Eskişehir Söğüt Turu; Seyahat planı olan tüm misafirlerimiz için en iyi seçeneklerden biri olacaktır. Sizlerde Eskişehir Söğüt  Turu heyecanını yaşamak ister misiniz? Eskişehir Söğüt Turu Anadolu’nun sahip olduğu kültürel tarihi ve doğal güzellikleriile yıllardır yerli yabancı tüm turistlerin ilgisini çekmektedir ve bu güzellikleri görmek ve yaşamak için turlar düzenlenmektedir. Bunlardan biri de Çanakkale çıkışlı Eskişehir Söğüt Turu’dur. Eskişehir Söğüt Turu genel itibari le 2 günlük bir turu kapsar. Bu tur içinde konaklamalar, lüks ulaşım hizmeti, otelde kalınan tüm zamanlar sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olmaktadır. Eskişehir Söğüt Çanakkale kalkışlı ve Çanakkale ve Türkiye’nin her şehrinden katılmak isteyen misafirlerimiz için her detay düşünülerek hazırlanmıştır. Çanakkale  çıkışlı olacak tur gezisine nelerin dahil olup olmadığını daha ayrıntılı şekilde aşağıda bulabilirsiniz. Bu turumuzun kalkış ve dönüş yeri Çanakkale olarak düzenlenmektedir.

Eskişehir Söğüt Turu;

ESKİŞEHİR ( Eskişehir, Gölyazı, Ulubat Gölü, Cumalı Kızık, Söğüt Gezisi, Ertuğrul Gazi Türbesi)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

Lüks araçlarla ulaşım

Araç içerisinde yapılacak olan ikramlar

Otelde yapılan konaklamar

Otelde açık büfe kahvaltı

Otelde bir akşam yemeği

Profosyonel rehberlik hizmeti

Zorunlu Seyahat Sigortası

Sınırsız ve güler yüzlü acenta refakati

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Otel dışında alınan eksta yemekler ve ekstra harcamalar

Öğlen yemekleri

Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Kişisel harcamalar (Minibar ve otel içerisinde alınan ekstra yiyecek ve içecekler)

Acenta servislerinde belirtilmemiş tüm servisler

Eskişehir Söğüt Turu 2 gün gidiş geliş yolu da kapsayacak şekilde siz gezmeyi sevenleri düşünerek planlanmıştır. Gezilecek yerler ve rota zamanı en verimli hale getirecek şekilde 2 güne yayılmıştır. Eskişehir Söğüt Turu için yapılan tüm hazırlıklar degerli misafirlerimizin en iyi ve en verimli şekilde vakit geçirmelerini amaçlayacak şekilde düzenlenmiş ve misafir talepleri göz önüne alınarak yeni detaylar eklenerek Çanakkale çıkışlı olarak düzenlenmeye devam etmektedir. Biletiniz.com sizleri hayal ettiğiniz tüm seyahat planlarında yer almaya devam ediyor. Talep ettiğiniz her tura istediğiniz her şehirden katılabilirsiniz. Biletiniz.com size bulunduğunuz şehirden tura katılma imkanı tanıyor. Hayal ettiğiniz yurt içi ve yurt dışı her seyahat planınız için sayfamızı ziyaret edebilir bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

1

Çanakkale-Eskişehir

Sabah Saatlerinde Eskişehir’e doğru hareket ediyoruz. İlk göreceğiz yer Gölyazı Ulubat Gölü’nün kıyısına kurulmuş muhteşem bir balıkçı köyü. Kıyı ya bir köprü ile bağlı olan ve sit alanı olarak koruma altına alınmış olan bu yerde Arnavut Kaldırımlı tarihi sokaklarda dolaşıp, göl kenarında yürüyüş yapıp 450 yıllık Anıt Çınar Ağacı’nın altında çay içebilmeniz için serbest zaman. Cumalıkızık’a varışın ardından, büyüleyici tarih kokan sokaklarda dolaşarak mimari eser görüntüsünde olan evleri göreceğiz, daha sonra dünyanın en dar aralığı olan Cin Aralığı’ndan geçmeyi deneyeceğiz. Köyde vereceğimiz alışveriş için serbest zaman sonrası Eskişehir şehir merkezinde bulunan hotele giriş ve akşam yemeği.

2

2.Gün Eskişehir-Çanakkale

Hotelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Eskişehir’e özgü Lületaşı Atölyelerinin gezilmesinin ardından, Kurşunlu Külliyesi’ni ziyaret ediyoruz. Gezimize ilk olarak 19. yüzyıl mimarisinin en güzel örneklerinin sergilendiği odun pazarı Mumya Müzesi’ni gördükten sonra ilk yerli üretim olan devrim arabasının görülmesi, öğle yemeği molasının ardından Osmanlı’nın ilk temellerinin atıldığı Söğüt / Ertuğrul Gazi Türbesi’ni göreceksiniz, tarih ve doğa dolu iki gün geçirdikten sonra Çanakkale’ye dönüyoruz.

Tur İncelemeleri

Henüz bir inceleme yok.

Değerlendir

Değerlendirme