3 Gece 4 Gün
Süre
21 Haziran-25 Haziran 2018
Tarih

Ege Turu; Sahip olduğu muhteşem denizi ve manzarası ile Ege Turu siz seyahat gezginleri için unutulmaz bir rota olacaktır. Denizin sesini dinlemek, manzara eşliğinde yürümek, denizle bütünleşmek ve Ege’nin zeytinyağlı sağlık deposu yemekleri ile Biletiniz.com sizlere hafızalardan silinmeyecek bir tatil imkanı sunuyor. Sahip olduğu doğal güzellikleri ve tarihi yapıları ile yıllardır binlerce turistin ziyaret noktası olan Ege için binlerce tur düzenlenmektedir. Bu turlardan biri de Çanakkale çıkışlı olacak olan Ege Turu’dur. Bu tur genel itibari le 4 günlük bir turu kapsar. Bu tur içinde konaklamalar, lüks ulaşım hizmeti, otelde kalınan tüm zamanlar sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olmaktadır. Ege Turu Çanakkale kalkışlı ve Çanakkale ve Türkiye’nin her şehrinden katılmak isteyen misafirlerimiz için her detay düşünülerek hazırlanmıştır. Çanakkale çıkışlı olacak Ege Tur gezisine nelerin dahil olup olmadığını daha ayrıntılı şekilde aşağıda bulabilirsiniz. Bu turumuzun kalkış ve dönüş yeri Çanakkale olarak düzenlenmektedir.

Ege Turu;

( Saklıkent Milli Parkı, Tloss Antik Şehir, Göcek, Kayaköy, Dalyan ‘da Tekne Turu,İztuzu Plajı, Marmaris, Akyaka Nehir Tekne Turu, Belen Köyü, Bafa Gölü, Kuşadası, Şirince, Sığacık, Urla, Alaçatı, Çanakkale )

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

Lüks araçlarla ulaşım

Araç içerisinde yapılacak olan ikramlar

3 gece 4 ve 5 yıldızlı otelde konaklama

Otelde açık büfe sabah kahvaltıları

Oteldeakşam yemekleri

Profosyonel rehberlik hizmeti

Zorunlu Seyahat Sigortası

Sınırsız ve güler yüzlü acenta refakati

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Otel dışında alınan eksta yemekler ve ekstra harcamalar

Öğlen yemekleri

Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Kişisel harcamalar (Minibar ve otel içerisinde alınan ekstra yiyecek ve içecekler)

Acenta servislerinde belirtilmemiş tüm servisler

Ege Turu 4 gün gidiş geliş yolu da kapsayacak şekilde siz gezmeyi sevenleri düşünerek planlanmıştır. Gezilecek yerler ve rota zamanı en verimli hale getirecek şekilde 4 güne yayılmıştır. Ege Turu için yapılan tüm hazırlıklar degerli misafirlerimizin en iyi ve en verimli şekilde vakit geçirmelerini amaçlayacak şekilde düzenlenmiş ve misafir talepleri göz önüne alınarak yeni detaylar eklenerek Çanakkale çıkışlı olarak düzenlenmeye devam etmektedir. Sayfamızı ziyaret edip yurt içi yurt dışı diediğiniz her şehirden turlara katılabilirsiniz.

 

1

1.Gün

Saklıkent Milli Parkı, Tloss Antik Şehir, Göcek, otele yerleşme.

2

2.Gün

Kayaköy, Dalyan‘da Tekne Turu, İztuzu Plajı, Marmaris, otele yerleşme.

3

3.Gün

Akyaka Nehir Tekne Turu, Belen Köyü, Bafa Gölü, Kuşadası, otele yerleşme.

4

4.Gün

Şirince, Sığacık, Urla, Alaçatı, Çanakkale’ye dönüş.

21 Haziran-25 Haziran 2018 3 Mayıs-7 Mayıs 2018