2 Gece 3 Gün
Süre
26 Ekim-29 Ekim 2017
Tarih

ÜZGÜNÜZ, BU TURUMUZDA KONTENJAN BULUNMAMAKTADIR. DİLERSENİZ SAYFAMIZDA BULUNAN DİĞER TURLARIMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Doğu Karadeniz Turu Karadeniz’in muhteşem doğal güzelliği,tertemiz havası yerli yabancı tüm turistlerin yıllar boyu odak noktası haline gelmiştir. Ve bununla birlikte bölge ile ilgili yüzlerce tur düzenlenmeye başlamıştır.Bunlardan bir taneside Van çıkışlı Doğu Karadeniz Turur’dur.Van çıkışlı Doğu Karadeniz Turu genel itibari ile 2 gece 3 günlük bir turu kapsar.Bu tur içinde konaklamalar, lüks ulaşım hizmeti, otelde kalınan tüm zamanlar sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olmaktadır. Doğu Karadeniz Turu Van kalkışlı ve Van ve Türkiye’nin her şehrinden katılmak isteyen misafirlerimiz için her detay düşünülerek hazırlanmıştır. Van çıkışlı olacak tur gezisine nelerin dahil olup olmadığını daha ayrıntılı şekilde aşağıda bulabilirsiniz. Bu turumuzun kalkış ve dönüş yeri Van olarak düzenlenmektedir.

Doğu Karadeniz Turu;

ARTVİN-BATUM-RİZE-TRABZON-GÜMÜŞHANE-ERZURUM

ARTVİN(Hopa

BATUM(Dünya’nın en büyük bahçelerinden biri olan Botanik Bahçesi, Teleferik, Sahil, Meydan, Orta Camii ve Türk Mahallesi)

RİZE(Ayder Kaplıcaları ve Yaylası Gezisi. Serbest Zaman. Uzun Göl’e Hareket. Rize’de Bez ve Çay Fabrikası Gezisi)

TRABZON(Ayasofya Müzesi,Uzun Göl,Sümela Manastırı,Ayasofya Müzesi(Camisi,Zigana Dağı)

GÜMÜŞHANE(Pestil – Köme Alış Veriş. Karaca Mağarası )

ERZURUM(Çifte Minare, Yakutiye Medresesi ve Oltu Çarşısı Gezi)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

Lüks araçlarla ulaşım

Araç içerisinde yapılacak olan ikramlar

2 gece otelde konaklama

Otelde Açık Büfe  Kahvaltı

Otelde 2  akşam yemeği

Profosyonel Rehberlik Hizmeti

Zorunlu Seyahat Sigortası

Sınırsız ve guler yüzlü acenta refakati

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Otel dışında alınan eksta yemekler ve ekstra harcamalar

Öğlen yemekleri

Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Yurt Dışı çıkış harc pulu(15 TL)

Dönüş son gece akşam yemeği

Kişisel harcamalar (Minibar ve otel içerisinde alınan ekstra yiyecek ve içecekler)

Acenta servislerinde belirtilmemiş tüm servisler

Doğu Kardeniz Turu 3 gün 2 gece  gidiş geliş yolu da kapsayacak şekilde siz gezmeyi sevenleri düşünerek planlanmıştır. Gezilecek yerler ve rota zamanı en verimli hale getirecek şekilde 3 güne yayılmıştır.Doğu Karadeniz Turu için yapılan tüm hazırlıklar degerli misafirlerimizin en iyi ve en verimli şekilde vakit geçirmelerini amaçlayacak şekilde düzenlenmiş ve misafir talepleri göz önüne alınarak yeni detaylar eklenerek Van çıkışlı olarak düzenlenmeye devam etmektedir.

1

1.Gün Van-Hopa-Batum

Doğu Karadeniz Turu için Van’da saat 20:00 belirlenen noktada buluşma ve Batum’ia haraket.Sabah Hopa’da kahvaltı.Sarp Sınır Kapısından KİMLİKLE BATUM ’a Giriş ( PASAPORTSUZ ). Dünya’nın en büyük bahçelerinden biri olan  Botanik Bahçesi, Teleferik, Sahil, Meydan, Orta Camii ve Türk Mahallesi gezilerini yapıyoruz.Batum’da öğle yemeği ve alışveriş, serbest zaman. Batum’u doyasıya gezdikten sonra akşam Hopa’ya hareket ve Şehri Gezisi.Hopa TERZİOĞLU 3*Otel’de akşam yemeği ve konaklama.

2

2.Gün Rize-Trabzon

Sabah otelde kahvaltı ve  Ayder Yaylasına hareket Ayder Kaplıcaları ve Yaylası gezisinden sonra serbest zaman. Uzun Göl’e hareket. Rize’de Bez ve Çay Fabrikası gezisi alışveriş. Uzun Göl Gezisi ve Bisiklet Turuve serbest zaman. Uzun Göl’de öğle yemeği. Trabzon’a hareket.. Ayasofya Müzesi ( Camisi ) Gezisi. Trabzon DEMİR GRAND 3*otel’de akşam yemeği ve konaklama.

3

3.Gün Trabzon-Gümüşhane-Erzurum

Sümela manastırı restorasyondan dolayı kapalı.Hamsi köy de sütlaç ziyafeti. Zigana Dağı seyri. Gümüşhane’de Pestil – Köme alışveriş. Karaca Mağarası gezisi. Erzurum’da öğle Yemeği ( Çağ Kebabı ).Erzurum Çifte Minare, Yakutiye Medresesi ve Oltu Çarşısı Gezisi. Ağrı üzerinden Van’a hareket.Akşam Van’da seyahatimizi sonlandırıyoruz.

Biletiniz Blog

Tur İncelemeleri

Henüz bir inceleme yok.

Değerlendir

Değerlendirme