1 Gece 2 Gün
Süre

ÜZGÜNÜZ, BU TURUMUZDA KONTENJAN BULUNMAMAKTADIR. DİLERSENİZ SAYFAMIZDA BULUNAN DİĞER TURLARIMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Çanakkale Bursa Turu; Tarihi ile kazanılan tarihi zaferler ile Çanakkale geçilmez ve Bursa sahip olduğu muhteşem göz alıcı doğal güzelliği ile harika bir turda buluştular. Yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken ve bu güzellikleri görmek ve yaşamak isteyen seyahat gezginleri için hazırlanan turlar vardır. Bunlardan biri de Isparta çıkışlı Çanakkale Bursa Turudur. Çanakkale Bursa Turu genel itibari le 2 günlük bir turu kapsar. Bu tur içinde konaklamalar, lüks ulaşım hizmeti, otelde kalınan tüm zamanlar sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olmaktadır. Çanakkale Bursa Turu Isparta kalkışlı ve Isparta ve Türkiye’nin her şehrinden katılmak isteyen misafirlerimiz için her detay düşünülerek hazırlanmıştır. Isparta çıkışlı olacak Çanakkale Bursa Turu gezisine nelerin dahil olup olmadığını daha ayrıntılı şekilde aşağıda bulabilirsiniz. Bu turumuzun kalkış ve dönüş yeri Isparta olarak düzenlenmektedir. Sizlerde sayfamızı ziyaret edebilir bulunduğunuz her şehirden kalkışlı hazırlamış olduğumuz güncel turlarımıza katılabilir ve seyahat danışmanlarımız ile tur organizasyonlarınızı planlayabilirsiniz.

Çanakkale Bursa Turu;

( Kilitbahir, Seyit Onbaşı, Rumeli, Mecidiye Tabyası, Büyük Abide, Alçıtepe, Anzak Koyu, Arıburnu, Kanlı Sırt 57. Alayı, Conk Bayırı, Truva Atı, Aynalı Çarşı, Tophane, Osman Gazi, Orhan Gazi, Bursa Saat Kulesi, Ulu Camii, Kapalı Çarşı )

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

* Ek hizmet bedelleri

* Arac ici ikramlar

* Tek gece yarım pansiyon konaklama (Otelde alınacak bir akşam yemeği ve bir sabah kahvaltısı)

* Tum Ulaşım Hizmetleri

* Zorunlu seyahat Sigortası

* Seyahat  guvencesi

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

* Muze Kart bedeli

* Mola tesislerinde alınacak olan sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri

* Oğle Yemekleri

* Tum yemeklerde alınacak olan icecekler

* Minibar Harcamaları

* Kişisel harcamalar

Çanakkale Bursa Turu 2  gün gidiş geliş yolu da kapsayacak şekilde siz gezmeyi sevenleri düşünerek planlanmıştır. Gezilecek yerler ve rota zamanı en verimli hale getirecek şekilde 2 güne yayılmıştır. Çanakkale Bursa Turu için yapılan tüm hazırlıklar degerli misafirlerimizin en iyi ve en verimli şekilde vakit geçirmelerini amaçlayacak şekilde düzenlenmiş ve misafir talepleri göz önüne alınarak yeni detaylar eklenerek Isparta çıkışlı olarak düzenlenmeye devam etmektedir. Sizlerde sayfamızı ziyaret edebilir güncel turlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

1

1.Gün

Kilitbahir
Seyit Onbaşı
Rumeli Mecidiye Tabyası
Şahindere
Büyük Abide
Alçıtepe
Anzak Koyu
Arıburnu
Kanlı Sırt
57. Alay
Conk Bayırı
Truva Atı
Aynalı Çarşı

Turumuzu tamamladıktan sonra otelimize geçip dinleniyoruz. Akşam yemeğini otelimizde aldıktan sonra serbest zaman. Sabah kahvaltısının ardından Bursa turumuz için yola çıkıyoruz.

2

2.Gün

Tophane
Osman Gazi
Orhan Gazi
Bursa Saat Kulesi
Ulu Camii
Kapalı Çarşı
Serbest Zaman

Bozcaada Çanakkale Gelibolu Turu
Bozcaada Çanakkale Gelibolu Turu

Tur İncelemeleri

Henüz bir inceleme yok.

Değerlendir

Değerlendirme