1 Gün
Süre
Talebe Göre Her Cumartesi
Tarih

Batum Turu Batum, Gürcistan’ın özerk cumhuriyeti Acara’nın başkenti olan Karadeniz kıyısındaki liman kenti. Nüfusu 190,000 olan Batum, önemli bir liman ve ticaret merkezi olarak hizmet vermektedir. Subtropikal bir bölgede yer almaktadır.Doğal güzelliği ve kültürel zenginliği ile her yıl yüzlerce yerli yabancı turistelerin ilgisiniz çekmekte ve Batum’un sahip olduğu güzellikleri tanımak için turlar düzenlenmektedir.Bunlardan biride Trabzon çıkışlı olan Batum turumuz. Batum turumuz genel itibari le 1 günlük bir turu kapsar.Bu tur içinde konaklamalar, lüks ulaşım hizmeti, otelde kalınan tüm zamanlar sabah kahvaltısı ve öğle yemeği dahil olmaktadır. Batum Turu Trabzon kalkışlı ve Diyarbakır ve Türkiye’nin her şehrinden katılmak isteyen misafirlerimiz için her detay düşünülerek hazırlanmıştır. Trabzon çıkışlı olacak tur gezisine nelerin dahil olup olmadığını daha ayrıntılı şekilde aşağıda bulabilirsiniz. Bu turumuzun kalkış ve dönüş yeri Trabzon olarak düzenlenmektedir.

Batum Turu;

BATUM

BATUM(Batum Ganio(Apsaros) Kalesi,Batum Botanik Bahçesi,Batum Şehir Merkezi,Avrupa Meydanı,Bulvar Gezisi,Batum Piazza Meydanı, Poseion Heykeli,Batum Tiyatro Binası)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

Lüks araçlar ile ulaşım ve araç içi ikramlar

Öğle Yemeği

Profosyonel Rehberlik Hizmeti

Milli park alanına giriş ücreti

Sınırsız güleryüz ve acenta refakati

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Müze girişleri ve ören yeri girişleri

Yemeklerde alınan ekstra içecekler

Yurt dışı çıkış harcı

Acenta servislerinde belirtilmemiş tüm servisler

Batum Turu 1 gün gidiş geliş yolu da kapsayacak şekilde siz gezmeyi sevenleri düşünerek planlanmıştır. Gezilecek yerler ve rota zamanı en verimli hale getirecek şekilde 1 güne yayılmıştır.Batum Turu için yapılan tüm hazırlıklar degerli misafirlerimizin en iyi ve en verimli şekilde vakit geçirmelerini amaçlayacak şekilde düzenlenmiş ve misafir talepleri göz önüne alınarak yeni detaylar eklenerek Batum çıkışlı olarak düzenlenmeye devam etmektedir.

ÖNEMLİ NOTLAR:

1.    Gürcistan’a geçişler TC Nüfus Cüzdanı veya Pasaportla yapılmaktadır. (Ehliyet,öğrenci kimliği vs. geçersizdir)
2.    18 yaşının altında çocuklar anne ve babası her ikisi birden yanında bulunması gerekmektedir.Sadece annesi veya sadece babası ile seyahat edecek çocuklar için muvafakat name alınması gerekmektedir(Noterden) 2 Yaşından büyük çocukların nüfus cüzdanında resim olmak zorunda.Aksi taktirde geçiş yapamazlar.
3.    Nüfus Cüzdanları deforme olmamış ,  yeni olmak zorundadır. Çıkarılma süresi 10 yılı geçmişse yenilenmesi gerekmektedir.Kaplanmış nufus cüzdanları geçersizdir.
4.    Pasaport ile geçiş yapacak misafirlerin pasaport süresinin dolmamış olması gerekmektedir.

5.    Sınır kapısında reçetesiz ilaç geçirilmesi yasaktır.

6.    Sınır kapısında oluşabilecek yoğunluktan acentemiz sorumlu değildir.

7.    Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acente sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda acente sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.

8. Kamu görevlileri yurt dışına çıkabilmeleri için bulundukları kurumdan ıslak imzalı yurt dışına çıkabilmesinde sakınca olmadığına ilişkin yazı alması gerekmektedir.

 

1

1.Gün Batum

Sabah 07:00 Acentanın önünde buluşma ve Batum’a hareket

Sarp Sınır kapısına varış.Yaklaşık iki buçuk saatlik yolculuk sonrasında Sarp Sınır Kapısına varış.

Gümrük işlemlerinden sonra Gürcistan’a geçiş.Batum’a hareket.İlk durağımız,Batum Gonio (Apsaros) Kalesi Öğle Yemeği (Özel Restoranımızda Gürcü Menüsü)

Batum Botanik Bahçesi,Batum Şehir merkezi ,Avrupa Meydanı,Bulvar Gezisi,Batum Piazza Meydanı,Poseidon heykeli,Batum Tiyatro binası,Sahil gezilmesi ve Batum ‘dan Trabzona hareket.

120 TL KREDİ KARTINA 5 TAKSİT 135 TL 06 yaş ücretsiz
Not:Koltuk ve yemeksiz
TALEBE GÖRE HERGÜN DÜZENLENEBİLİR.

Tur İncelemeleri

Henüz bir inceleme yok.

Değerlendir

Değerlendirme