2 Gece 3 Gün
Süre
19 Ekim-22 Ekim 2017
Tarih

ÜZGÜNÜZ, BU TURUMUZDA KONTENJAN BULUNMAMAKTADIR. DİLERSENİZ SAYFAMIZDA BULUNAN DİĞER TURLARIMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Batı Karadeniz Turu; Doğal güzelliği ile yıllardır yerli yabancı tüm turistlerin ilgisini çekmektedir ve bu güzellikleri görmek ve yaşamak için turlar düzenlenmektedir. Bunlardan biri de Eskişehir çıkışlı Batı Karadeniz turudur. Batı Karadeniz Turu genel itibari le 3 günlük bir turu kapsar. Bu tur içinde konaklamalar, lüks ulaşım hizmeti, otelde kalınan tüm zamanlar sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olmaktadır. Batı Karadeniz Turu Eskişehir kalkışlı ve Eskişehir ve Türkiye’nin her şehrinden katılmak isteyen misafirlerimiz için her detay düşünülerek hazırlanmıştır. Eskişehir çıkışlı olacak tur gezisine nelerin dahil olup olmadığını daha ayrıntılı şekilde aşağıda bulabilirsiniz. Bu turumuzun kalkış ve dönüş yeri Eskişehir olarak düzenlenmektedir.

Batı Karadeniz Turu;

DEVREK-YEDİGÖLLER-AMASRA-SAFRANBOLU

YEDİGÖLLER ( Yedi Göller Milli Parkı( Sazlıgöl, İncegöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl, Kurugöl ve Büyükgöl) )

AMASRA ( Anadolu’ daki maif kaya üzerine yapılmış tek örnek olan, Roma Yol Anıtı (Kuşkaya Anıtı)Bakacak Tepesi’nde Amasra manzarası, Ceneviz Kalesi, Çekiciler Çarşısı, Amasra Tekne Tur) )

SAFRANBOLU ( Kaymakamlar Evi, Cinci Hanı, Köprülü Cami, Arasta, Lokumcular Çarşısı )

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

Gidiş-Dönüş Ulaşım Hizmetleri

Seyahat Sigortası

2 Gece 3 Gün Otelde Yarım Pansiyon Konaklama

Amasra ve Safranbolu^’da alınacak olan öğle yemekleri

Otele giriş günğü alınacak sabah kahvaltısı

Yedigöller’de öğle yemeği(mangal) ve tüm içecekler

Çevre gezileri

Yedigöl girişleri

Acenta tarafından yapılacak olan ikramlar

Sınırsız güleryüz

Profosyonel rehberlik hizmeti

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Otel dışında alınan eksta yemekler ve ekstra harcamalar

Öğlen yemekleri

Kişisel harcamalar (Minibar ve otel içerisinde alınan ekstra yiyecek ve içecekler)

Acenta servislerinde belirtilmemiş tüm servisler

Batı Karadeniz Turu 3 gün gidiş geliş yolu da kapsayacak şekilde siz gezmeyi sevenleri düşünerek planlanmıştır. Gezilecek yerler ve rota zamanı en verimli hale getirecek şekilde 3 güne yayılmıştır. Batı Karadeniz Turu için yapılan tüm hazırlıklar degerli misafirlerimizin en iyi ve en verimli şekilde vakit geçirmelerini amaçlayacak şekilde düzenlenmiş ve misafir talepleri göz önüne alınarak yeni detaylar eklenerek Eskişehir çıkışlı olarak düzenlenmeye devam etmektedir. Batı Karadeniz ve Türkiye’nin sahip olduğu doğal güzellikler ve kültürel tarih ziyaretleri için siztemizden her şehirden kalkış bulunan turlarımızı inceleyip sizin için hangi şehir uygunsa bulunduğunuz şehirden turumuza katılabilirsiniz.

 

1

1.Gün Yedigöller-Amasra

Saat:00:30 da Acent a önünde buluşma ve saat 01:00 de hareket. Yolda vereceğimiz molalar ardından yolumuza devam ediyoruz.Sabah saatlerinde Devrek deki otelimize varıyoruz. Otelimizde alacağımız Sabah kahvaltısı ardından Yedigöller Milli Parkı’na doğru yola çıkıyoruz ve sırasıyla Sazlıgöl, İncegöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl, Kurugöl ve Büyükgöl’ü görüyoruz. Yeşillerin arasına karışmış kırmızı ve sarı yapraklı ağaçların ve doğanın muhteşem görüntüsüne karşı öğle yemeği (mangal partisi ). Serbest zaman.. Akşam saatlerinde otelimize dönüş.. Akşam yemeği ve canlı müzik eşliğinde eğlence. Geceleme otelde..

2

2.Gün Amasra-Safranbolu

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasından sonrasında otelimizden ayrılıyoruz. Amasra’ya hareket ediyoruz. Karadeniz’in en güzel  kasabalarından biri olan, Amasra’daki otelimize yerleşme. Bu şirin sahil kasabasında, Anadolu’daki maif kaya üzerine yapılmış tek örnek olan, Roma Yol Anıtı (Kuşkaya Anıtı)’nı geziyoruz ve Bakacak Tepesi’nde Amasra manzarasını fotoğraflıyoruz. Ceneviz Kalesi ve Çekiciler Çarşısı gezilerimizin ardından öğle yemeğimizi deniz kenarında bulunan restaurantında balık ve Amasra’ya özgü salatası ile alıyoruz. Yemek sonrasında serbest zaman.. Dileyen misafirlerimiz Amasra’da tekne turuna katılabilirler (Ekstra). Akşam yemeği ve geceleme  amasradaki otelimizde…

3

3.Gün Safranbolu-Antalya

Alacağımız sabah kahvaltısı ile otelimizden ayrılıyoruz ve Safranbolu’ya hareket ediyoruz. Safranbolu’da göreceğimiz yerler; Kaymakamlar Evi, Cinci Hanı, Köprülü Camii, Arasta. Öğle yemeği ardından serbest zaman vererek, lokum alışverişi yapma imkanı buluyoruz. Yolda vereceğimiz molalar ardından akşam saatlerine doğru varış.

TUR ÜCRETİ ÇOCUK ÜCRETİ
600 TL 0-3 Yaş Çocuk ücretsiz(Otobüste koltuk verilmez ,istenir ise 130 TL.dir

Tur İncelemeleri

Henüz bir inceleme yok.

Değerlendir

Değerlendirme