1 Gün
Süre
Talebe Göre Her Gün
Tarih

Ayder Turu,Ayder Yaylası sahip olduğu muhteşem büyüleyici doğal güzelliği ile bizlere fotoğrafı yaşama imkanı sunuyor.Gördüğümüz manzara karşısında adeta büyüleniyoruz.Bu doğal güzelliği görmek ve fotoğrafı yaşamak için milyonlarca insan turlara katılmakta ve çeşitli turlar düzenlenmektedir.Bu turlardan biride Trabzon çıkışlı Ayder Yaylası Turu’dur.Bu tur genel itibari le 1 günlük bir turu kapsar.Bu tur içinde konaklamalar, lüks ulaşım hizmeti, otelde kalınan tüm zamanlar sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olmaktadır.Trabzon kalkışlı Ayder Turu Trabzon kalkışlı ve Trabzon  ve Türkiye’nin her şehrinden katılmak isteyen misafirlerimiz için her detay düşünülerek hazırlanmıştır. Trabzon  çıkışlı olacak Ayder Turu gezisine nelerin dahil olup olmadığını daha ayrıntılı şekilde aşağıda bulabilirsiniz. Bu turumuzun kalkış ve dönüş yeri Trabzon olarak düzenlenmektedir.

Ayder Turu ;

(Sürmene Bıçağı,Gelin Tülü Şelalesi,Ayder Yaylası,Galer Düzü,Timisvat Köprüsü,Atmaca Heykeli,Trabzon)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

Lüks araçlarla ulaşım

Araç içerisinde yapılacak olan ikramlar

Profosyonel Rehberlik Hizmeti

Zorunlu Seyahat Sigortası

Sınırsız ve guler yüzlü acenta refakati

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Ekstra harcamalar

Öğlen yemekleri

Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Kişisel harcamalar (Minibar ve otel içerisinde alınan ekstra yiyecek ve içecekler)

Acenta servislerinde belirtilmemiş tüm servisler

Trabzon kalkışlı Ayder Turu 1 gün gidiş geliş yolu da kapsayacak şekilde siz gezmeyi sevenleri düşünerek planlanmıştır. Gezilecek yerler ve rota zamanı en verimli hale getirecek şekilde 1 güne yayılmıştır. Ayder Turu kalkışlı Ayder Turu için yapılan tüm hazırlıklar değerli misafirlerimizin en iyi ve en verimli şekilde vakit geçirmelerini amaçlayacak şekilde düzenlenmiş ve misafir talepleri göz önüne alınarak yeni detaylar eklenerek Trabzon çıkışlı olarak düzenlenmeye devam etmektedir. Sizlerde biletiniz.com’un düzeblemiş olduğu yurt içi,yurt dışı,gemi,kıbrıs,ve hac umre turları için sayfamızı ziyaret edebilir seyahat planlarınız için satış danışmanlarımızı arayıp seyahatinizi güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hayat ettiğiniz tüm seyahat planlarınız için Biletiniz.com sizlere her şehirden kalkışlı turlara katılma imkanı sunuyor.Bulunduğunuz her şehirden biletiniz.com turlarına dahil olabilir seyahat işlemleriniz için seyahat danışmanlarımızla iletişime geçebilir seyahat planlarınızı düzenleyebilir katılmak istediğiniz tur için işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

1

1.Gün Trabzon-Rize

Sabah 09:00 da Ayder Yaylasına hareket

Yol üzerinde  Sürmene bıçağı alışveriş imkanı

Rize bezi alış veriş imkanı AyderYaylasına varış.

Gelin Tülü şelalsi

Galer düzünün gezilmesi ve serbest zaman.

Belirlenen saatte Trabzon’a hareket. Yol üzerinde Timisvat köprüsü, atmaca heykelinin görüntülenmesi  ve Trabzon’a hareket ve Trabzona varış.

Tur İncelemeleri

Henüz bir inceleme yok.

Değerlendir

Değerlendirme