1 Gece 2 Gün
Süre
10 Kasım-12 Kasım 2017
Tarih

Ankara-Anıtkabir-Beypazarı Turu; Ankara Türkiye Cumhuriyeti’nin başkenti olup, coğrafi konum itibari ile Türkiye’nin en büyük 2. şehridir. Anıtkabir Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, inkılâpların yaratıcısı, kahraman asker, büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedî istirahatgâhının bulunduğu Anıtkabir, Rasattepe’ de inşa edilmiştir. Atamız’ın huzuruna giderken Biletiniz.com yanınızda. Ankara’nın bu tarihi ve kültürel değerlerini yerli yabancı turistlere tanıtmak için yüzlerce tur düzenlenir. Bunlardan biride Mersin çıkışlı olan Ankara-Anıtkabir-Beypazarı Turu’dur. Ankara-Anıtkabir-Beypazarı Turu genel itibari le 2 günlük bir turu kapsar. Bu tur içinde konaklamalar, lüks ulaşım hizmeti, otelde kalınan tüm zamanlar sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olmaktadır. Ankara-Anıtkabir-Beypazarı Turu Mersin kalkışlı ve Mersin ve Türkiye’nin her şehrinden katılmak isteyen misafirlerimiz için her detay düşünülerek hazırlanmıştır. Mersin çıkışlı olacak  geziye nelerin dahil olup olmadığını daha ayrıntılı şekilde aşağıda bulabilirsiniz. Bu turumuzun kalkış ve dönüş yeri Mersin olarak düzenlenmektedir.

Ankara-Anıtkabir-Beypazarı Turu;

( Anıtkabir ziyareti, Kurtuluş Savaşı Müzesi, Birinci, İkinci Meclis ziyaretleri ve Anadolu Medeniyetleri Müzesi )

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

 • Otobüs ile ulaşım
 • İnözü Vadisindeki kahvaltı
 • Ankara’da 4* otelde 1 gece konaklama
 • Oteldeki akşam yemeği ve sabah kahvaltısı
 • Programda belirtilen çevre turları
 • Çipura tur rehberliği
 • Seyahat sigortası
 • Otobüs içindeki sıcak, soğuk içecek ikramı

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • Öğle yemekleri
 • Ören ve Müze girişleri
 • Özel harcamalarınız

Ankara-Anıtkabir-Beypazarı Turu 2 gün gidiş geliş yolu da kapsayacak şekilde siz gezmeyi sevenleri düşünerek planlanmıştır. Gezilecek yerler ve rota zamanı en verimli hale getirecek şekilde 2 güne yayılmıştır. Ankara-Anıtkabir-Beypazarı Turu için yapılan tüm hazırlıklar değerli misafirlerimizin en iyi ve en verimli şekilde vakit geçirmelerini amaçlayacak şekilde düzenlenmiş ve misafir talepleri göz önüne alınarak yeni detaylar eklenerek Mersin çıkışlı olarak düzenlenmeye devam etmektedir. Yurt içi ve yurt dışı tüm seyahat planlarınız için lütfen sayfamızı ziyaret edebilir turlar hakkında detaylı bilgi almak için seyahat danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. En kısa zamanda gruplara özel butik tur sayfamız aktifleşecektir.

1

1.Gün

23.30 Tevfik Sırrı Gür Stadı önünden hareket
00.00 Tarsus Nusrat Mayın Gemisi karşısından hareket
00.30 Adana Tren İstasyonu önündne hareket

Molalarla birlikte sabah saatlerinde Beypazarı’na varış ve İnözü Vadisinde kahvaltı. Kahvaltımızın ardından fotoğraf molası ve Beypazarı gezisi: Yaşayan Müze, tarihi Beypazarı evleri, yöresel ürün ve gümüş alışverişi ve öğle yemeği için serbest zaman.

16.30 Ankara’daki otelimize giriş ve dinlenme
Dileyen misafirlerimiz için panoramik Ankara gezisi

Akşam yemeği otelimizde

2

2.Gün

08.00 Uyandırma ve kahvaltı

09.00 Anıtkabir’e hareket

Anıtkabir ziyareti, Kurtuluş Savaşı Müzesi, Birinci ve İkinci Meclis ziyaretleri ve Anadolu Medeniyetleri Müzesi

17.00 Mersin’e hareket

01.00 Mersin, Tarsus ve Adana’ya tahmini varış saati

   2-3 Kişilik odada kişi başı   7-12 yaş ilave yatak 2-6 yaş ilave yatak Tek kişilik oda farkı(single)
300 Tl 250 Tl 215 Tl 50 Tl

Tur İncelemeleri

Henüz bir inceleme yok.

Değerlendir

Değerlendirme