2 Gece 3 Gün
Süre
26 Ocak-28 Ocak 2018
Tarih

Amsterdam Turu; Amsterdam, Hollanda’nın başkentidir. Ancak Hollanda, hükümetin ve meclisin bulunduğu Lahey’den yönetilir. Kent, ülkenin batısında, Kuzey Hollanda eyaletinde yer almaktadır. Tarihi 13. yüzyıla kadar uzanan Amsterdam, ticaret şehri olrak kurulmuştu. Hollandalılar ilk günlerinde bile, özellikle ticaret ve ekonomik kalkınma kolaylaştığında, diğer kültürlerle olan ilişkilerini geliştirme konusunda oldukça aktifti. Bugün ise Amsterdam açık ve hoşgörülü bir toplum olarak karakterini korumakta ve dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçileri ve yeni sakineri cezbetmektedir. Tam da bu güzellikleri yaşamanız için Biletiniz.com’un sunmuş olduğu harika Amsterdam Turu sizleri beklemekte. Amsterdam Turu 2 Gece 3 Gün olarak hazırlanmış olup Amsterdam’ın güzelliklerini göreceğiniz şekilde planlanmıştır. Amsterdam Turu ve detaylar için sayfamızı ziyaret edebilir Amsterdam Turu için rezervasyon işlemi yapabilirsiniz.

Amsterdam Turu;

(Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrandtplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı, Brugge, Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri`nin enfes manzarası, Marken Volendem ve Hollanda Trio, eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları, Marken adası, Rotterdam, Delft, Den Haag)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

 • Pegasus Havayolları ile İstanbul (Saw) – Amsterdam – İstanbul (Saw) parkurunda ucak bileti,

 • Havalimanı vergileri

 • Secilen kategori otelde 2 gece oda & kahvaltı bazında konaklama,

 • Alan/otel/alan transferleri,

 • Panoramik Amsterdam şehir turu

 • Profesyonel Turkce rehberlik ve asistanlık hizmetleri

 • Otel vergileri

 • Turist Şehir vergileri

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • Vize ucreti, servis bedeli ,
 • Zorunlu sigorta ucreti (15 EURO)
 • Her turlu kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
 • Yurt dışı cıkış harcı bedeli (15 TL),
 • Muze ve oren yerleri girişleri,
 • Şofor tipleri 5 Euro (isteğe bağlı)

Amsterdam Turu 3 gün 2 gece gidiş geliş yolu da kapsayacak şekilde siz gezmeyi sevenleri düşünerek planlanmıştır. Gezilecek yerler ve rota zamanı en verimli hale getirecek şekilde 3 güne yayılmıştır. Amsterdam Turu için yapılan tüm hazırlıklar degerli misafirlerimizin en iyi ve en verimli şekilde vakit geçirmelerini amaçlayacak şekilde düzenlenmiş ve misafir talepleri göz önüne alınarak yeni detaylar eklenerek İstanbul çıkışlı olarak düzenlenmeye devam etmektedir.

1

1.Gün İstanbul-Amsterdam

Sabiha Gökçen havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 08.00’da hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC1253 sefer sayılı uçuşu ile 11:05’de Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 14.10’ da varışımızın ardından alanda bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Amsterdam şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrandtplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi serbest zaman ve otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
2

2.Gün Amsterdam

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman, arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan Brugge turuna (100 Euro) katılabilirler. Brugges turumuzda Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri`nin enfes manzarasını görme fırsatı bulacaksınız. Tur sonrası otelinize hareket. Geceleme Otelinizde.

1

3.Gün Amsterdam-İstanbul

Sabah kahvaltısı odaların boşaltılması ve serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan Marken Volendem ve Hollanda Trio turu. (100 Euro). Turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Hollanda Trio turumuzda ise ; Rotterdam, Delft, Den Haag’ı göreceğiz. Tur sonrası havalimanına transfer, Pegasus Havayollarının PC1256 sefer sayılı uçuşu ile 00:05 de İstanbul’a uçuş. Saat 04.30’da varış ve turumuzun sonu.

Tur İncelemeleri

Henüz bir inceleme yok.

Değerlendir

Değerlendirme