2 Gece 5 Gün
Süre
9 Kasım-13 Kasım 2017
Tarih

Alaçatı Turu; Ege Denizi’ne kıyısı olan belde, tarihi taş evleri ve sörf yapılan plajları ile ünlüdür. Son yıllarda taş evleri sayesinde çok fazla gelişmiştir 2000 yılı rakamlarına göre nufusu 8401 kişidir. 704 kilometrekarelik alanında birçok eğlence mekanı ve oteli barındıran Alaçatı, Ege Bölgesi’nin önemli tatil beldelerinden biridir. Her yıl binlerce yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapan Alaçatı’ya sizler için bir tur daha düzenliyoruz. Düzenlenilen bu turda Biletiniz.com her zaman olduğu gibi yine yanınızda. Bu tur genel itibari le 5 günlük bir turu kapsar.Bu tur içinde konaklamalar, lüks ulaşım hizmeti, otelde kalınan tüm zamanlar sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olmaktadır.Trabzon kalkışlı Alaçatı Turu Trabzon kalkışlı ve Trabzon ve Türkiye’nin her şehrinden katılmak isteyen misafirlerimiz için her detay düşünülerek hazırlanmıştır. Trabzon çıkışlı olacak Alaçatı Turu gezisine nelerin dahil olup olmadığını daha ayrıntılı şekilde aşağıda bulabilirsiniz. Bu turumuzun kalkış ve dönüş yeri Trabzon olarak düzenlenmektedir.

Alaçatı Turu ;

(Alaçatı Ot Festivali, Efes Antik Kenti, Şirince, Kuşadası, Kordon, Saat Kulesi, Çeşme, Çeşme Meydan, Alaçatı)

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

Ulaşım

2 gece konaklama

2 Sabah Kahvaltısı

2 Akşam Yemeği

Rehberlik Hizmetleri

Zorunlu Seyahat Sigortası

Milli Park Alanlarına Giriş Ücreti

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Müze ve Ören yeri girişleri

Öğle yemekleri

Ekstra turlar

Ekstra harcamalar

Kişisel harcamalar (Minibar ve otel içerisinde alınan ekstra yiyecek ve içecekler)

Acenta servislerinde belirtilmemiş tüm servisler

Trabzon kalkışlı Alaçatı Turu 5 gün gidiş geliş yolu da kapsayacak şekilde siz gezmeyi sevenleri düşünerek planlanmıştır. Gezilecek yerler ve rota zamanı en verimli hale getirecek şekilde 5 güne yayılmıştır. Alaçatı Turu Trabzon kalkışlı Alaçatı Turu için yapılan tüm hazırlıklar değerli misafirlerimizin en iyi ve en verimli şekilde vakit geçirmelerini amaçlayacak şekilde düzenlenmiş ve misafir talepleri göz önüne alınarak yeni detaylar eklenerek Trabzon çıkışlı olarak düzenlenmeye devam etmektedir. Sizlerde biletiniz.com’un düzeblemiş olduğu yurt içi,yurt dışı,gemi,kıbrıs,ve hac umre turları için sayfamızı ziyaret edebilir seyahat planlarınız için satış danışmanlarımızı arayıp seyahatinizi güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hayat ettiğiniz tüm seyahat planlarınız için Biletiniz.com sizlere her şehirden kalkışlı turlara katılma imkanı sunuyor.Bulunduğunuz her şehirden biletiniz.com turlarına dahil olabilir seyahat işlemleriniz için seyahat danışmanlarımızla iletişime geçebilir seyahat planlarınızı düzenleyebilir katılmak istediğiniz tur için işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kuşadası , Efes Antik Kenti, Şirince, Kuşadası Kordon, Çeşme, Çeşme Meydan, Alaçatı’ya hareket. Efsaneye göre, Alaçatı da 1001 çeşit ot yetişirmiş, ancak bu otları kimse tek başına toplayamazmış. Bu efsanenin sırrını çözmek amacı ile Alaçatı Sanat ve Kültür Derneği koordinasyonunda, Çeşme Belediyesince düzenlenecek 8. Alaçatı Ot Festivaline katılıyoruz.

Tur İncelemeleri

Henüz bir inceleme yok.

Değerlendir

Değerlendirme