2 Gece 3 Gün
Süre
9 Kasım-11 Kasım 2017
Tarih

10 Kasım Ankara-Anıtkabir Turu; Türkiye Cumhuriyeti’nin Baş Komutanı, devrimcisi, ilk öğretmeni, başbuğu kısacası bu güzel ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü anmaya gidiyoruz. Atamız’ın huzuruna giderken Biletiniz.com yanınızda. Ankara’nın bu tarihi ve kültürel değerlerini yerli yabancı turistlere tanıtmak için yüzlerce tur düzenlenir. Bunlardan biride Edirne çıkışlı olan 10 Kasım Ankara-Anıtkabir Turu’dur. 10 Kasım Ankara-Anıtkabir Turu genel itibari le 3 günlük bir turu kapsar. Bu tur içinde konaklamalar, lüks ulaşım hizmeti, otelde kalınan tüm zamanlar sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olmaktadır. 10 Kasım Ankara-Anıtkabir Turu Edirne kalkışlı ve Edirne ve Türkiye’nin her şehrinden katılmak isteyen misafirlerimiz için her detay düşünülerek hazırlanmıştır. Edirne çıkışlı olacak  geziye nelerin dahil olup olmadığını daha ayrıntılı şekilde aşağıda bulabilirsiniz. Bu turumuzun kalkış ve dönüş yeri Edirne olarak düzenlenmektedir.

10 Kasım Ankara-Anıtkabir Turu;

( Anıtkabir, Eski Meclis,Ankara Kalesi, Rahmi Koç Müzesi, Atakule, Hıdırlık Tepesi, Kurşunlu Camii, İncirli Camii, Kent Müzesi, İnözü Vadisi, Beypazarı Halk Eğitim Merkezi El Sanatı Atölyesi, Beypazarı Soda Fabrikası, Yaşayan Müze, Alaaddin Sokağı, Gümüşçüler Çarşısı )

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

  • Lüks otobüsler ile ulaşım
  • Anakara’da 3*** – 4**** otelde 1 gece oda+kahvaltı konaklama
  • Panoramik Ankara-Beypazarı şehir turları
  • Bora Turizm rehberlik hizmetleri
  • Seyahat Sağlık Sigortası

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

  • Öğle ve akşam yemekleri
  • Müze ve ören yeri giriş ücretleri

10 Kasım Ankara-Anıtkabir Turu 3 gün gidiş geliş yolu da kapsayacak şekilde siz gezmeyi sevenleri düşünerek planlanmıştır. Gezilecek yerler ve rota zamanı en verimli hale getirecek şekilde 3 güne yayılmıştır. 10 Kasım Ankara-Anıtkabir Turu için yapılan tüm hazırlıklar degerli misafirlerimizin en iyi ve en verimli şekilde vakit geçirmelerini amaçlayacak şekilde düzenlenmiş ve misafir talepleri göz önüne alınarak yeni detaylar eklenerek Edirne çıkışlı olarak düzenlenmeye devam etmektedir. Yurt içi ve yurt dışı tüm seyahat planlarınız için sayfamızı ziyaret edebilir turlar hakkında detaylı bilgi almak için seyahat danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. En kısa zamanda gruplara özel butik tur sayfamız aktifleşecektir.

1

1.Gün

22:00 Keşan Hükümet Konağı
23:15 Tekirdağ Sahil Işıklar
24:00 Çorlu Orion Avm
01:15 Beylikdüzü Migros
01:30 Bakırköy Ömür

bekleyen misafirlerimizi de alarak turumuza başlıyoruz.

2

2.Gün

Yolda verilen molalar sonrası sabah saatlerinde Ankaraya geliyoruz. Ankara gelişi takiben 10 Kasım törenleri için Anıtkabir’e gidiyoruz. Anıtkabirde 09:05’de Atamızı saygı ile anıyoruz. Ardından Anıtkabiri geziyoruz. Anıtkabir gezimizin ardından yapacağımız şehir turunda; Eski Meclis, Ankara Kalesi, Rahmi Koç Müzesi, Atakule görülecek yerlerden bazılarıdır. Şehir turu sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman. Akşam konaklama otelimizde.

3

3.Gün

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Beypazarına hareket ediyoruz. Beypazarı varışı takiben yapacağımız şehir turunda; Hıdırlık Tepesi, Kurşunlu Camii, İncirli Camii, Kent Müzesi, İnözü Vadisi, Beypazarı Halk Eğitim Merkezi El Sanatı Atölyesi, Beypazarı Soda Fabrikası, Yaşayan Müze, Alaaddin Sokağı ve Gümüşçüler Çarşısını geziyoruz. Öğle yemeği molasını meşhur beypazarı restaurantlarında (Ekstra) alıyoruz. Yemek molasının ardından serbest zaman. Serbest zaman sonrası artık turumuzun sonlarına geliyor bir başka gezide buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalarda bırakıyor ve bir başka gezimizde buluşmak üzere sizlere veda ediyoruz.

Tarih Dolu Anıtkabir Turu
Tarih Dolu Anıtkabir Turu

Tur İncelemeleri

Henüz bir inceleme yok.

Değerlendir

Değerlendirme