Bildiğiniz gibi son zamanlarda en çok bahsi geçen şehirlerden birisi Kars oldu. Bir çok kişi Tablo tadında Kars turu yapmak için biletler alıyor ve planlar yapıyor. Tur firmaları ile iletişime geçiyor. Popüler olan her şeyde olduğu gibi bu kapsamda da biletler hızla tükeniyor ve tur firmaları artık cevap vermekte zorlanıyor. Merak etmeyin Biletiniz ile her zaman Kars turu yapabilir ve bu doğal güzelliğin keyfini çıkartabilirsiniz.

Doğu Ekspresi

Kars şehrinin bu kadar ünlü olmasının bir kaç sebebi var. En önemli nedeni ise sosyal medya oldu. 1 yıl öncesine kadar azar azar müdavimleri olan Doğu Ekspresi treninde artık yer bulunmuyor. Aslında daha önemli olan şey Kars değil, Kars’a giderken yaptığınız yolculuk. Çünkü bu tren hattı yıllar öncesinde emeklerle yapılmış ve müthiş yerlerden geçmektedir. Bu sebeple gördüğünüz ve izlediğiniz manzaralar olağanüstü güzelliktedir. Bunu değerli kılan etken ise normalde kendi aracınızla buraları görmeniz mümkün değildir. Çünkü dağların, tepelerin ve ovaların içinde karayolu geçmemekte sadece demiryolu geçmektedir. Yıllardır da bu şekildedir. Lakin son zamanlarda sosyal medyada fotoğraf paylaşabilmenin rahatlığı ile insanlar bu ekspreste yaptığı paylaşımlar oldukça ses getirmiştir. Bu kapsam da aylar boyunca bilet bulmak imkansız hale geldi. Biletiniz Tur ile Doğu Ekspresi ile Kars Turu sayfasını ziyaret ederek oldukça kolay bir şekilde tura katılabilirsiniz. Sizin yerinize her şeyi ayarlıyor ve sorunsuz şekilde hallediyoruz.

Tarihi Kilise

Tablo Tadında Kars Turu
Tablo Tadında Kars Turu

Tablo Tadında Kars Turu ile; geniş sokakları, planlı yerleşimi, Ruslardan kalan binaları, kentin tarihi yapıları, 12 Havari Kilise-Camisi, Kars Kalesi, Rus Sivil Mimarisi, Doğu Beyazıt, İshakpaşa Sarayı, Kaçakçılar Çarşısı, Iğdır, Kılıç Müzesi, Çıldır Gölü, Gürcü Kilisesi, Şeytan Kalesi, Aktaş Gölü gezeceğiz yerler arasında yer alıyor. Her ne kadar tren yolculuğu ünlü olsa da Kars’da oldukça güzelliklere sahip bir şehrimizdir. Ayrıca şehrin en ünlü tatlarından birisi olan eski kaşarı yemeden ve yanınıza almadan dönmemeniz tavsiye edilir. Tur kapsamında otel konaklamaları, sabah kahvaltıları ve akşam yemeklerinin dışında tüm ulaşım masrafları da karşılanmaktadır. Bunun dışında dilerseniz trende de yemek servisi bulunmaktadır. Tren yolculuğu Kayseri-Kars arası yapıldığından biraz uzun sürebilir. Ama merak etmeyin. Çünkü bu yolculuğu bir sanat eserine dönüştüren şey ise uzun ve yavaş bir yolculuk olması. Böylece manzaranın tadına yavaş yavaş ve sindirerek varabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ve diğer turlara bakmak için yurt içi turları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Donmuş Çıldır Gölü

Tablo Tadında Kars Turu
Tablo Tadında Kars Turu

Yorumlar

Bir cevap yazın