Sapanca, Sakarya iline bağlı en önemli ilçelerden birisidir. Hem tarım hem de doğal güzellik anlamında eşi benzeri bulunmaz. Sapanca Gölü Turu kapsamında da size bu harika doğal güzelliği görme imkanını veriyoruz. Diğer turlarımız gibi Sapanca Gölü turu da sizin için düşünüldü ve programlandı. Siz güzelliklerin keyfini çıkartırken, biz de diğer tüm prosedürleri yerine getireceğiz.

Sapanca Gölü

Sapanca Maşukiye Kartepe Turu Bursa çıkışlı bir turdur. Sadece Sapanca’yı değil aynı zamanda Maşukiye ve Kartepe bölgelerini de kapsar. Gördüğünüz gibi oldukça geniş kapsamlı bu turda bölgede olan ve görülmesi gereken her şey düşünüldü. Turun en güzel tarafı da günübirlik olması. Bir günde 3 farklı yer görürken aynı zamanda geniş zamanda da dilediğinizi yapabiliyorsunuz. Maşukiye’den biraz bahsedecek olursak. Sapanca Gölüne yakınlığı ile bilinir. Yine bu bölgeye bağlı bir beldedir. Kendisine bağlı iki mahallesi vardır ayrıca. Bu bölgenin özelliği doğal bir güzelliği sahip olmasıdır. Kuzeyinde bulunan Sapanca Gölü öncesi uğranıp güzel bir yemek, kahvaltı veya çay molası için oldukça iyi bir seçimdir. tura katılmak istiyorsanız Sapanca Maşukiye Kartepe Turu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Maşukiye

Kartepe ise Sakarya’nın kayak merkezidir. Bölgedeki en iyi kayak merkezlerinden birisidir. Kışın oldukça tercih edilen ve kalabalık olan bir yerdir. Bu yüzden gezi anlamında oldukça tercih edilir. Kar olan yerde geleneksel olarak tabi ki mangal ve sucuk keyfi vardır. Siz geziseverlere de bu keyfi yaşatmak için biz de bu etkinliği düzenliyoruz. Aynı zamanda tercihinize bağlı olarak kayak takımı kiralayabilir ve burada biraz zaman geçirebilirsiniz. Bunun dışında ise soğuk ve karlı bir günde sucuk yemenin keyfini de yaşayabilirsiniz.

Kartepe

Sapanca Gölü Turu
Sapanca Gölü Turu

Düzenlenen her tur için ücrete dahil olan ve olmayan hizmetler vardır. Biletiniz olarak mümkün olduğu kadar her hizmeti ücrete dahil etmeye ve sizi memnun etmeye çalışmaktayız. Bunun dışında tur hakkında daha fazla bilgi almak ve diğer turlara göz atmak isterseniz yurt içi turları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Gezi ücretine dahil olan hizmetler;

Mercedes Travego – Tourismo – Man Fortuna – Mitsubishi Safir araçlar ile ulaşım
>Programda belirtilen tüm geziler
>Araç içi sıcak – soğuk ikramlar

Serpme Köy Kahvaltısı ( Kiremitte Köy Peyniri, Kiremitte Köy Yumurtası, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Reçel, Bal, Kaymak, Tereyağı, Zeytin, Patates Cipsi, Sigara Böreği, Acuka, Domates, Salatalık, Yeşil Biber, Söğüş, Kızarmış Ekmek, Limitsiz Çay )
>Maşukiye Osmanlı Bahçesinde ; sucuk ekmek + içecek

Yorumlar

Bir cevap yazın